Your browser does not support JavaScript!

Vestuvių vedėjai, didžėjai

Šioje kategorijoje pristatome vestuvių ir renginių vedėjus bei didžėjus, tikime, kad rasite tinkamiausią savo vestuvėms.

Sutaupyk laiko, siųsk vieną bendrą užklausą ir gauk pasiūlymus
Profiliai

Charizmatiškasis renginių vedėjas Vytautas Bertašius

Norite įspūdingos šventės sau ir savo svečiams? Sveikinu, JŪS jau radote savo šventės vedėją!!! Vedėjas Vytautas ir jo komanda pasiruošę Jums padėti!

Miestas  Visa Lietuva

Renginių vedėjas Haroldas

Sveiki, ieškote originalaus renginių vedėjo Lietuvoje ar norite organizuoti šventę užsienyje? Pataikėte kaip tik ten, kur reikia! Mano vardas Haroldas, malonu susipažinti :)

Miestas  Visa Lietuva

Profesionali vedėjų, DJ komanda

Profesionalūs, jaunatviški, bet didelę patirtį turintys vedėjai bei DJ jūsų paslaugoms Lietuvoje ir užsienyje. Esame vestuvių, įmonių vakarėlių bei kitų sukakčių įgyvendinimo specialistai.

Miestas  Visa Lietuva

Renginių vedėjas Saulius Bušininkas!

Kojos skauda, sunku pajudėti, balso nėra, o klubai vis dar juda šokio ritmu.. Taip įsivaizduojate savo ankstų rytą?

Miestas  Visa Lietuva

Vestuvių šventės organizavimas ir techninis aptarnavimas

- Renginių / švenčių organizavimas - Renginių / švenčių techninis aptarnavimas - Renginių / švenčių vedėjų paslaugos - Renginių / švenčių DJ paslaugos - Garso ir apšvietimo aparatūros nuomos paslaugos

Miestas  Visa Lietuva

Vedėjas

Esu daugiau nei 10 metų profesionalią patirtį sukaupęs renginių organizatorius, vedėjas, bei mokymų ir renginių organizavimo VšĮ „Motyvatoriai LT“ vadovas. Organizuoju ir vedu sporto šventes (spartakiadas), reklamines akcijas, įmonių renginius darbuotojams ir klientams, naujametinius ir gimtadienių vakarėlius, bernvakarius, mergvakarius, vestuves, jubiliejus.

Miestas  Visa Lietuva

Disco4u - Dj paslaugos, garso ir šviesos aparatūros nuoma

Jau penkerius metus teikiame DJ, garso ir apšvietimo nuomos paslaugas. Per šį laikotarpį puikiai supratome klientų norus, ir esame pasiruošę jums padėti!

Miestas  Visa Lietuva

"Trys Karaliai" renginių vedėjas Remigijus Žiogas

Simpatiškas, išprusęs ir subtiliai šmaikštus renginių vedėjas sėkmingai dirbantis pramoginiuose, sporto, privačiuose, bei viešuose renginiuose, reklaminėse akcijose, vestuvėse.

Miestas  Visa Lietuva

Renginių vedėjas Kęstutis Medelis

Ieškote savo šventei renginių vedėjo? Aš Jūsų paslaugoms!

Miestas  Visa Lietuva

Dj Aidas paslaugos su garso ir apšvietimo aparatūra

Jūsų šventės kokybė man yra prioritetas. Muziką ir visas detales suderinsime iš anksto, kad renginio svečiai būtų geros nuotaikos ir patenkinti, o šokių aikštelė visada pilna.

Miestas  Visa Lietuva