Your browser does not support JavaScript!

Vestuvių vedėjai, didžėjai

Šioje kategorijoje pristatome vestuvių ir renginių vedėjus bei didžėjus, tikime, kad rasite tinkamiausią savo vestuvėms.

Sutaupyk laiko, siųsk vieną bendrą užklausą ir gauk pasiūlymus
Profiliai

Renginių vedėjas Vilius Šeputis

Vilius Šeputis - Jūsų renginių vedėjas!

Miestas  Visa Lietuva

Vedėja Monika Šakytė

Renginių vedėja, gebanti drąsiai kalbėti ir sudominti žiūrovą.

Miestas  Visa Lietuva

vedėjas Dainius Palivonas

Šypsena Jūsų veide ir laime spindinčios akys yra pats svarbiausias renginio tikslas. Mane žmonės vadina Dainiumi Palivonu, renginių, TV laidų vedėju, aktoriumi ir improvizacijos meistru…

Miestas  Visa Lietuva

-33%

Vestuvių vedimas - chamelonas.lt

Kokybiškos / Originalios / Įsimintinos vestuvės garantuotos.

Miestas  Visa Lietuva

"Trys Karaliai" renginių vedėjas Dovydas Bajoras

Daugiau kaip 10 metų renginių vedėjas Dovydas sėkmingai dirba renginiuose bei nuolat visus stebina. Padedant komandai jis tapo vienu populiariausiu renginių vedėju, vedančiu didžiųjų šalies įmonių vasaros sąskrydžius. 2011 vasarą jis vedė renginius tokioms įmonėms kaip SBA, Philip Morris, Vakarų Medienos Grupei, Žemaitijos Pienui… Jam pagyrimų negaili ir rekomendacijomis dalinasi internetinių forumų lankytojai, ypač tie, kurie nori susiplanuoti idealias vestuves.

Miestas  Visa Lietuva

"Trys Karaliai" renginių vedėjas Marius Vasilevičius

Renginių vedėjas Marius Vasilevičius - veda renginius lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

Miestas  Visa Lietuva

"Trys Karaliai" renginių vedėjas Irmantas Vaičiulis

Renginių vedėjas Irmantas Vaičiulis veda lietuvių ir anglų kalbomis.

Miestas  Visa Lietuva

"Trys Karaliai" renginių vedėjas Linas Lapėnas

Profesionalus renginių vedėjas ir organizatorius Linas Lapėnas. Buvęs ansamblio „Žuvėdra“ šokėjas, su daugiau nei 7 metų renginių vedimo ir organizavimo patirtimi. Sveikas humoro jausmas, puikus publikos valdymas bei sugebėjimai keisti nuotaikas pagal iš anksto suderintą scenarijų.

Miestas  Visa Lietuva

"Trys Karaliai" renginių vedėja Simona Mocejūnaitė

Įvairaus pobūdžio ir formato renginius Simona Mocejūnaitė veda jau aštuonerius metus. Daug praktikos ji sukaupusi tiek vedant pramoginius, tiek oficialius, tiek reprezentacinius renginius, asmenines šventes – vestuves, krikštynas, gimtadienius, jubiliejus, dvyliktokų šimtadienius ir išleistuves, įmonių šventes, reklamines akcijas, sporto, socialinius, kalėdinius bei naujametinius renginius, vasaros sąskrydžius, miesto šventes ir kt. Taipat vedėja turi daug patirties vesti karaokės vakarus.

Miestas  Visa Lietuva

"Trys Karaliai" renginių vedėjas Laurynas Šimkus

Vestuves, jubiliejus, krikštynas, kalėdinius, naujametinius vakarus Laurynas veda jau daugiau nei 3 metus: "Kiekvieną kartą mane motyvuoja tas jausmas, kada užlipęs ant scenos tampu lyg žuvis vandenyje, galiu bendrauti su kiekvienu žmogumi kaip su geriausiu draugu, galiu improvizuoti, būti linksmas, šmaikštus, o kita minutę galiu iškilmingai, solidžiai vesti renginį."

Miestas  Visa Lietuva