Your browser does not support JavaScript!

Vestuvių vedėjai, didžėjai

Šioje kategorijoje pristatome vestuvių ir renginių vedėjus bei didžėjus, tikime, kad rasite tinkamiausią savo vestuvėms.

Sutaupyk laiko, siųsk vieną bendrą užklausą ir gauk pasiūlymus
Profiliai

Vestuvių vedėja Monika

Jei nenorite vedėjo, kuris kalba tonu "HO HO HOO, pasitikime jaunuosius!", o ieškote profesionalumo bei originalių žaidimų - susisiekite su manimi! :)

Miestas  Visa Lietuva

Vestuvių, renginių, švenčių vedėjas!

Daugiau nei 10-ies metų darbo patirtis vedant įvairaus pobūdžio renginius. Daugel metų dirbęs radijo laidų vedėju bei renginių organizatoriumi, gebu greitai prisitaikyti prie situacijos ir rasti bendrą kalbą su bet kokio amžiaus publika. Per tiek metų, ko gero, esu vedęs daugiau nei 160 vestuvių, šimtus įmonių švenčių ir daugybę kitų renginių. Reikalui esant, galiu padėti ir organizaciniais klausimais.

Miestas  Visa Lietuva

"Trys Karaliai" renginių vedėjas Romas Ramšas

Renginių vedėju dirba jau nuo 2010 m., o Trijų Karalių šeimai priklauso dar ilgiau, todėl puikiai išmano visas renginių vedimo subtilybes.

Miestas  Visa Lietuva

Vedėjas ir dj - 2 in 1

Dirbu visoje Lietuvoje ,su savo aparatūra,įvairiose šventėse.

Miestas  Visa Lietuva

DJ ZY

Vestuvių DJ

Miestas Vilnius

"Trys Karaliai" renginių vedėjas Dovydas Petrošius

10 metų pramaišęs Europą grįžau į mylimą kraštą, kad Jūsų šventę paversti tikra bomba, arba kultūringą renginį pravesti kaip tikras džentelmenas, ne tik gimtają, bet ir anglų bei rusų kalbomis.

Miestas  Visa Lietuva

"Trys Karaliai" renginių vedėjas Laimonas Dirškus

Gyvenimas yra per trumpas, kad jį galėtume švaistyti veltui, taigi kiekvieną iššūkį, galimybę ar man įdomią avantiūrą priimu su labai paprastu žodeliu ,,TAIP!“.

Miestas  Visa Lietuva

Vestu.lt - moderni vestuvių vedėjų komanda

Vedame vestuves, įmonių renginius.

Miestas Kaunas

Renginių vedėjas Haroldas

Sveiki, ieškote originalaus renginių vedėjo Lietuvoje ar norite organizuoti šventę užsienyje? Pataikėte kaip tik ten, kur reikia! Mano vardas Haroldas, malonu susipažinti :)

Miestas  Visa Lietuva

Vestuvių vedėjai, didžėjai.

Neabejotina, kad renginio sėkmė priklauso nuo geros ir nuotaikingos muzikos. Mes pasiruošę sukurti nepamirštamą šventę Jums ir Jūsų svečiams. Garantuojame, su mumis turėsite puikią nuotaiką, gerą laiką ir neišdildomus įspūdžius!

Miestas  Visa Lietuva


Čia gali būti Tavo profilis. Registruokis ir siūlyk savo paslaugas jau dabar! Registruotis