Your browser does not support JavaScript!

Akmenių dvaras

Dalintis
Persiųsti


Dvaro sodybos pastatuose laikas, atsuktas atgal, leidžia pajusti prieškario laikų alsavimą, atitrūkti nuo šių dienų kasdienio skubėjimo, susidurti su tradicijomis ir atsipalaiduoti gamtos apsuptyje. Akmenių dvaras - tai vieta, kur gražiausios ir svarbiausios asmeninės šventės tampa ypatingomis.
Beveik 100 metų menančiame trijų aukštų statinyje yra 4 salės – pobūvių, pietų menės, biblioteka, 8 miegamieji ir atskiri apartamentai. Dvaro sodyba pritaikyta rengti įvairius vienos ar kelių dienų renginius, pokylius, taip pat apsistoti nakčiai puikiuose 2-6 vietų miegamuosiuose su pilnais patogumais. Automobilių stovėjimo aikštelėje galima saugoti daugiau nei 40 automobilių.
Dienos renginiams, furšetams galime priimti iki 80 svečių, o nakvynę suteikti – 30 žmonių (esant poreikiui galima susitarti ir dėl didesnio miegamųjų vietų skaičiaus). Pailsėti pageidaujantiems siūlome ramybę ir gamtą, o aktyviems svečiams – įvairias pramogas.
Jūsų renginiui galime pasiūlyti aukščiausio lygio virtuvės šefų, su kuriais bendradarbiaujame, gaminamus patiekalus.
Klasikinis stilius, senoviškos interjero detalės, židiniai sukurs puikią nuotaiką ir nuostabų ilgam neužmirštamą jaukumą.
Didelis kiemas, pavėsinė, tvenkinys, kubilas ir pirtis leis atsipalaiduoti ir pasimėgauti lauko pramogomis.
Sodybos šeimininkų paslaugumas ir individualus dėmesys kiekvienam svečiui padės susikurti tik Jums priimtiną, pageidaujamą ir individualią, Jūsų poreikius atitinkančią šventę.


Reklama

Kontaktai

10 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 55 EUR

Taikoma nuolaida VII-III 20 %

Taikoma nuolaida IV-VI 10 %

Adresas

Akmenių km., Pelėdnagių sen., Kėdainių raj.


Siųsti užklausą