Your browser does not support JavaScript!

Profesionali akordeono muzika

Dalintis
Persiųsti


Esu Romas Morkūnas, profesionalus akordeonistas, turintis jau daugiau nei 13 metų patirtį grojant įvairiose šeimos šventėse bei įmonių renginiuose.
Mano atliekamoje programoje galite išgirsti Micheael Buble, Sting, Norah Jones, Elton John, Louis Amstrong, Frank Sinatra, Edith Piaf, Joe Dassin ir daugelio kitų žinomų atlikėjų populiariausias dainas. Taip pat repertuare gausu prancūziškų ir itališkų melodijų, skamba pramoginė, virtuozinė bei lengva džiazo muzika. Atliekamas repertuaras nuolat atnaujinamas ir šių dienų pop muzikos atlikėjų koveriais: Ed Sheeran, Sam Smith, Bruno Mars, Justin Timberlake, Camila Cabello, Luis Fonsi ir t.t...
Programa gali būti atliekama akustiškai arba su daline fonograma. Jei reikia - turiu ir savo įgarsinimo įrangą.
Galimas pasirodymas ir duetu su vokalu arba smuiku.
Atliekama muzika puikiai tinka šokiams, kaip muzikinis fonas vestuvių ceremonijoje ar sveikinimų metu po jos, taip pat svečiams renkantis į pokylį ar visos šventinės vakarienės metu.
Atsiliepimų apie mano atliekamą muziką galite rasti šioje nuorodoje https://paslaugos.lt/romas-rm176 arba facebook puslapyje https://www.facebook.com/ProfesionaliAkordeonoMuzika kur galite peržvelgti ir akimirkas iš mano pasirodymų renginiuose.
Jei Jūsų šventėse ar organizuojamuose renginiuose trūksta muzikinių spalvų - susisiekite su manimi.
Tikiuosi savo atliekama muzika papuošti Jūsų šventę!


Teikiamos paslaugos

Akordeono muzikos programa
Atliekama muzika puikiai tinka šokiams, kaip muzikinis fonas šventinės vakarienės metu, vestuvių ceremonijoje ar sveikinimų metu po jos.
nuo 100 EUR už val. Teirautis


Siųsti užklausą