Your browser does not support JavaScript!

Audiounit.lt Renginių Serviso Komanda

Dalintis
Persiųsti


Audiounit rūpinasi, kad Jūsų šventės taptų įsimintinos Jums ir Jūsų artimiesiams! Turime ilgametę ne tik patirti renginių organizavimo sferoje rūpinantis klientais, bet ir teikiame garso aparatūros ir šviesos technos nuomos paslaugos, dj paslaugos. Mūsų siekis yra , kad kiekviena Jūsų šventė taptų unikali ir nepakartojama bei paliktų tik geriausius įspūdžius!

Nuoširdžiai galime pasidžiaugti, kad mūsų profesionalų komandų turi ilgametę patirtį renginių organizavimo sferoje, kuri pagrindinis tikslas yra pasirūpinti kiekvieno kliento individualiais poreikiais, pradedant nuo mažiausių, baigiant iki sudėtingiausių projektų. Dedamos visos pastangos, kad Jūsų šventės metu kiekviena renginio dalyvio liktų patenkintas Jūsų švente! Skiriant didžiulį dėmesį naujausioms inovacijos bei technologijoms pritaikant Jūsų poreikius sukursime aukščiausio lygio renginį nepakartojamu bei džiugiu Jūsų renginio dalyvio akims bei širdims!

Audiounit yra kokybiškos ir profesionalios apšvietimo ir garso aparatūros nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje jums už priimtiniausią kainą pagal Jūsų poreikius. Audiounit.lt rūpinasi garso aparatūros ir apšvietimo technika Jūsų renginyje. Mūsų pagrindinis tikslas padėti Jums išsirinkti tinkamiausią profesionalią garso aparatūra Jūsų šventėje. Taip pat mūsų internetinėje svetainėje rasite tinkamiausią sprendimą prezentacinėms šventėms įgarsinti ar netgi - koncertams.


Audiounit.lt komandos nariai aparatūrą pristatys į Jūsų nurodytą vieta, sujungs bei pasirūpins net menkiausiomis detalimės, kad Jums nereikėtų vargintis dėl technikos, o tik džiaugtis nuostabia švente! Audiounit.lt partneriai www.danelton.com pasirūpina kokybiška aparatūra. Daugiau informacijos apie organizuojamus vakarėlius, nuomojama technika bei kitas teikiamas paslaugas rasite adresu:

Internete: www.audiounit.lt

arba

Tel.nr.: +37060765871


Kontaktai

8 metai(ų) patirtis

Miestas Vilnius

Kaina 20 EUR

Taikoma nuolaida VII-III 20 %

Taikoma nuolaida IV-VI 10 %

Darbo laikas

I - VII ( 08:00 - 20:00 )

Adresas

Daugėliškio g.11, Vilnius


Siųsti užklausą