Your browser does not support JavaScript!

Automobilių nuoma su vairuotoju ir be

Dalintis
Persiųsti


øNeįtikėtinas kokybės ir kainos santykis:
Geresnės nuomos kainos už visiškai NAUJUS automobilius Lietuvos rinkoje nerasite.
Turbūt sutiksite, kad transporto priemonė, kurios rida yra vos keliasdešimt tūkstančių km. ir nesenai išriedėjusi iš automobilių salono, yra patikimesnė nei transporto priemonė, kuri jau mažiausiai penketą metų eksploatuojama. Pamirškite problemas ir mėgaukites kelione.
ˆøPatogi automobilio nuoma atvykstantiems į Lietuvą lėktuvu. Mūsų biurai įsikūrę Vilniaus ir Kauno oro uoste. Į kitus Baltijos šalių oro uostus pristatome automobilius už minimalius įkainius.
ˆøNauji bei patikimi automobiliai su visais patogumais. Visi nuomojami automobiliai yra įsigyti iš oficialių importuotojų Lietuvoje. Automobiliai yra prižiūrimi tik oficialių atstovybių autoservisuose, reguliariai atliekami techniniai aptarnavimai.
ˆøPaslaugas teikiame 24 val. per parą, 365 dienas per metus. Netikėtai pasikeitė planai ir jau šiandien atvykstate į Lietuvą? Sugedo asmeninis automobilis ir negalite atidėti skubių planų? Skambinkite mums ir automobilį rezervuosime ar, Jums pageidaujant, pristatysime Jusų nurodytu adresu.
ˆøGreitas ir patogus automobilio rezervavimas. Rezervuoti automobilį galite Jums parankiausiu būdu: atvykus į mūsų automobilių nuomos biurą Vilniaus ar Kauno oro uoste, internetu, telefonu ar susisiekus per „skype“.
ˆøAiškios automobilių nuomos sąlygos. Visi automobiliai yra apdrausti civilinės atsakomybės bei KASKO draudimais; nemokama techninė pagalba kelyje 24/7; neribojama rida; nėra mokesčio už papildomą vairuotoją.
ˆøJokių paslėptų papildomų mokesčių. Nuomos kaina matoma svetainėje yra galutinė. Į ją viskas įskaičiuota. Kaina gali keistis, tik jeigu pageidausite papildomų paslaugų (Pilno draudimo, GPS, vaikiškos kėdutės ar kitų paslaugų).


Reklama

Kontaktai

5 metai(ų) patirtis

Miestas Vilnius

Kaina 1 EUR

Darbo laikas

Paslaugas teikiame 24 val. per parą, 365 dienas per metus


Siųsti užklausą