Your browser does not support JavaScript!

Dvarykščių sodyba Jus kviečia..

Dalintis
Persiųsti


Mūsų kaimo turizmo sodyboje Jus pasitiks ilgakojų gandrų klegesys, rami aplinka, nuostabūs gamtos vaizdai. Dvarykščių kaimo sodyboje Jūs galėsite paminėti savo pačias įsimintiniausias gyvenimo šventes ir atšvęsti didžiuosius gyvenimo įvykius. Čia patogu rengti vestuves, krikštynas, gimtadienius, įmonės vakarėlius, konferencijas, seminarus.

Sodyba nutolusi nuo Vilniaus miesto ribų – tik 9km. Kaimo sodyba yra Vilniaus rajone, asfaltuotas kelias iki pat sodybos, patogus privažiavimas tiek vasarą, tiek žiemą. Kaimo sodybą rasite važiuojant Šumsko kryptimi, pasukę į dešinę ir pavažiavę 1km rasite Dvarykščių kaimą, bei sodybą.

Sodyboje galite užsisakyti pirtį ir kubilą. Pirtelėje vienu metu gali pirtintis iki 15 žmonių. Mūsų svečiai namo niekad neskuba, nes siūlome kelis kambarius, kuriuose užsakovai apsistoja. Šventės metu galės dalyvauti iki 60 svečių.

Dvarykščių sodybos šeimininkai visuomet pasiruošę Jums padėti pasirūpinti šventės patiekalais, užkandžiais, atributika ir kitkuo. Kadangi dirbame ne vienerius metus organizuojant įvairias šventes, galime rekomenduoti muzikantus, fotografus, floristus, transportą, juvelyro paslaugas ir t.t.

Prie sodybos galima ir patriukšmauti ir garsiau paleisti muziką - šią vietą jau spėjo pamėgti joje apsilankę svečiai, todėl laukiame ir Jūsų!


Teikiamos paslaugos

Karšto kubilo nuoma
Sodyboje galite užsisakyti pirtį ir kubilą. Pirtelėje vienu metu gali pirtintis iki 15 žmonių. Kubile vanduo gali būti nuo labai karšto iki šalto.
nuo 60 EUR už paketą Teirautis
Pirtelės nuoma
Sodyboje galite užsisakyti pirtį ir kubilą. Pirtelėje vienu metu gali pirtintis iki 15 žmonių. Kubile vanduo gali būti nuo labai karšto iki šalto.
nuo 150 EUR už paketą Teirautis
Visos sodybos nuoma su nakvyne
Visos sodybos nuoma su nakvyne - investicija Jums bus tik 350 eurų ( iki 30-imties žmonių). Iš viso sodyboje gali švęsti iki 60-ies žmonių.
nuo 350 EUR už paketą Teirautis
Visos sodybos nuoma su nakvyne (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio)
Visos sodybos nuoma su nakvyne - investicija Jums bus tik 250 eurų ( iki 30-imties žmonių). Iš viso sodyboje gali švęsti iki 60-ies žmonių.
nuo 250 EUR už paketą Teirautis

Reklama

Kontaktai

10 metai(ų) patirtis

Miestas Vilnius

Taikoma nuolaida VII-III 20 %

Taikoma nuolaida IV-VI 5 %

Adresas

Dvarykščių kaimas, Rūkainių sen., Vilniaus raj., 9 km Vilniaus - Šumsko plentas. Dvarykščiai 13176 L

Telefono nr.: 865067000


Siųsti užklausą