Your browser does not support JavaScript!

Džiaugtis akimirka - Aurelijus Tumulevičius PhotoGraphy

Dalintis
Persiųsti


Gyvenimą matuojame tomis akimirkomis, kurias  prisimename ryškiai nušvietusias mūsų buvimą, nesvarbu ar tai buvo diena ar naktis, vasara ar žiema, ant žemės ar ore, svajojame ar gyvename, visada prisimename tai,  kas mus jaudina. Ir tik po daug metų prisiminę gyvenimo nuotykį, mes pajaučiame jį visiškai kitaip – gal daugiau gylio,  brandos,  tylos ar garso tame momente,  kuris,  galbūt,  skambėjo ne pačia tyliausia ar garsiausia visos gamos nata tuomet. Mes sulaukiame kiekvieną dieną to jausmo - šilumai atsparios prisiminimų dežutės, nors ir nematomos, bet apčiuopiamos mūsų pačių mintimis, ir jaučiame kokiais skoniais, kvapais ir garsais  mus lydėjo. Jausmas-  nuostabus gamtos duotybė!
Fotografija mano gyvenime jau dešimtmetį skaičiuoja sustabdytas akimirkas jausmuose, pripildytas visa palete emocijų- džiaugsmu, laimės ir sėkmės skoniu, ašaromis, riedančiomis skruostais, dar nepapasakotais atspalviais... Jaučiuosi lamingas,  galintis sujungti į darnią savirealizacinę visumą nuo vaikystės lydėjusią aistrą  muzikai, menui  su profesionaliomis mano gyvenimo sritimis -  IT  ir  Fotografija, kuri ir  tapo neišsemiamu savęs ir Pasaulio pažinimo  šaltiniu-  kaip atsispirti nuo žemės ir pakilti aukštai, kaip niekad nebuvai... Ta žeme man buvo ir yra artimiausi žmonės- tėvai, sesuo,  žmona, draugai, kurie sukūrė erdvę  man būti ore.  Juos vadinu svarbiausiais gyvenimo Mokytojais. 
Fotografuodamas aš nekuriu istorijų,  istorijas kuriate Jūs-  su savo plačiais vienas kito apkabinimais,  plačia šypsena ir dar platesne širdimi. Atidarytais ar užvertais Jūsų vidinio sodo vartais...Siųsti užklausą