Your browser does not support JavaScript!

ERDVI VILA ŠVENTĖMS TRAKUOSE

Dalintis
Persiųsti


4 ha ploto pievoje su slėniu, kalva ir ežerėliu, įrengta prabangi, išskirtinio dizaino akmeninė 1000kv.m. vila iš 2 triaukščių pastatų, sujungtų didele kiemo terasa bei akmenų arka, taip, kad geriausiai atsiskleistų užutrakio gamtos teikiami privalumai, poilsio komfortas, jaukumas ir estetika.
Jeigu ieškote vietos, kur surengti oficialų renginį: konferenciją, seminarą, mokymus, asamblėją, išvažiuojamąjį posėdį, siūlome jums puikiai tam pritaikytas „Akmeninės užeigos“ erdves, kurios talpina iki 200 žmonių vienoje vietoje.
Renginiams galime pasiūlyti 250 kvadratinių metrų salę su dviem dideliais židiniais, kuri talpina 100 sėdimų arba 250 stovimų vietų bei 3 mažesnes, seminarams pritaikytas jaukias sales su reikiama įranga (stalai, kėdės, multimedia).
Nakvynei siūlome dviviečius liuksus su vaizdu į ežerėlį, keturviečius ir dviviečius kambarius, dviaukštį daugiavietį kambarį su vitrininiais langais į beržyną ir terasą, bei dideles patogias miegojimo erdves. Galime suteikti nakvynę 70 žmonių.
„Akmeninės užeigos“ virtuvė jūsų renginio metu patieks skanius pūsryčius, pietus, vakarienes bei, pagal poreikius, pasirūpins gėrimais ir užkandžiais pertraukų metu.
Pagal jūsų skonį ir pageidavimus „Akmeninės užeigos“ virtuvė pakvies pasimėgauti europietiškos, tailandietiškos ar kaukazietiškos virtuvės patiekalais, ką tik pagauta ir profesionaliai paruošta šviežia žuvimi ar ant grilio gamintu maistu.
Atsižvelgdami į poreikius parengsime jūsų renginiui specialų valgiaraštį, kurį išmėginti galėsite išankstinėje degustacijoje. Galime pasiūlyti jums nuo uzbekiško avienos plovo iki korėjietiškos „Kuksi“ sriubos ar aštrių tailandietiškų makaronų su jūros gėrybėmis.

Pusryčius, pietus ir vakarienę esame pasiruošę patiekti tūkstančiui asmenų.
Atsipalaidavimui ir smagiam pavakarojimui jūsų lauks „Akmeninės arkos“ kavinė su ąžuoliniu interjeru.
Čia taip pat galėsite mėgautis laisvalaikiu bei muzika nesirūpindami dėl garso ar šurmulio limitų, nes didelė ir atoki nuo kaimynų „Akmeninės užeigos“ teritorija leidžia švęsti nevaržomai.Reklama

Kontaktai

10 metai(ų) patirtis

Miestas Trakai

Kaina 1500 EUR

Taikoma nuolaida VII-III 15 %

Taikoma nuolaida IV-VI 10 %

Darbo laikas

Pagal užsakovo pageidavimus.

Adresas

Trakų raj. Bražuolės km.

Telefono nr.: 8 612 18077


Siųsti užklausą