Your browser does not support JavaScript!

Fotografas Saulius Aliukonis FotoSau
Kas yra fotografija man? Visų pirma tai yra šviesa, dėl kurios viskas ir vyksta. Antra tai yra hobis ir malonumas. Visų trečia tai yra atsakingas darbas. Ketvirta tai bendravimas. Penkta ir turbūt svarbiausia - tai yra žmogus ir jo emocijos.
Dirbu darbą kuris yra mano hobis - todėl atlieku jį kaip tik įmanoma geriau su šypsena veide. Todėl nuotraukos gimsta su teigiamomis emocijomis, kurias stengiuosi perteikti Jums, kad visa tai atsispindėtų fotografijose.
Vestuvės - svarbus žingsnis gyvenime, todėl, planuojant šią šventę, labai svarbu, kad ją galėtumėte praleisti ypatingai: su ypatingais žmonėmis, ypatingoje vietoje ir ypatinga nuotaika. Fotografas yra tas žmogus, kuris vestuvių dieną su jaunaisiais praleidžia bene daugiausiai laiko, todėl svarbu, kad tarp fotografo ir jaunųjų užsimegztų glaudus ryšys. Vestuvių fotografija nėra vien tik nuotraukos. Nuotraukos yra rezultatas, kuris džiugina akis ir atgaivina prisiminimus po daugelio metų, tačiau kelias, kuriuo einant gimsta nuotrauka, taip pat yra neatsiejama ir labai svarbi dalis. Tikiu, kad patirsime pačių gražiausių akimirkų, keliaudami tuo keliu Jūsų Vestuvių Dieną. FotoSau kolektyvas džiaugsis, galėdamas būti Jūsų šventės dalimi!

Adresas

Visa Lietuva

Kontaktai

Telefono nr.: +370 618 88852


4 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 500 EUR


Vestuvių fotografai


Siųsti užklausą


Unikalių lankytojų statistika

Šiandien Vakar Šį mėnesį Praeitą mėnesį
7 9 58 75