Your browser does not support JavaScript!

Gitaros ir smuiko duetas "DuA"

Dalintis
Persiųsti


Du profesionalūs muzikantai, kurie atstovauja skirtingoms muzikinėms tradicijoms nusprendė sujungti populiariąją muziką, klasiką ir paskaninti ją elektronikos ir soft rock elementais. Taip ir gimė projektas "DuA", kurio tikslas ir noras - parodyti, kad skirtingai žanrai gali sukurti nuostabų, įkvepiantį ir nuoširdų muzikinį pokalbį, į kurį atlikėjai įtraukia ir klausytojus.

Aurimas Driukas - gitara, vokalas, klavišiniai, efektai. Profesionalus gitaristas, baigęs Lietuvos muzikos ir teatro akademiją J.Kurausko klasikinės gitaros klasę. Atlikėjo muzikinis horizontas itin platus – nuo projektų su Nacionaliniu simfoniniu orkestru iki koncertų su žinomais Lietuvos ir užsienio atlikėjais ( "Golden parazyth", Alina Orlova, Jurga Šeduikytė, Ieva Narkutė, grupė "Siela", vokiečių grupė "Folls Garden" ir daugelis kt. ).

Agnė Doveikaitė - profesionali smuikininkė, tarptautinių bei respublikinių konkursų laureatė, baigė Nacionalinę M.K.Čiurlionio menų mokyklą bei Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Grojo rinktiniame Baltijos šalių maestro Gidono Kremerio vadovaujamame orkestre „Kremerata Baltica“ bei tarptautiniame orkestre "Orchestra Ensemble Kanawa" Japonijoje. Agnė griežė solo su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, kameriniu ir kitais žymiais orkestrais, nuolat koncertuoja su kitais garsiais Lietuvos atlikėjais, rengia įvairius meninius projektus ir su aktoriais, šokėjais bei meno terapeutais. Už tarptautinius nuopelnus Agnei paskirta Lietuvos prezidento Valdo Adamkaus padėka, o už meninius labdaros projektus suteiktas Pranciškonų ordino gėrio ambasadorės vardas.

Duetas dalyvavo ne viename svarbiame kultūros renginyje: festivalio "Poezijos pavasaris 2016" atidarymo ceremonijoje, kurią tiesiogiai transliavo Nacionalinė Lietuvos TV (LRT), šimtai žiūrovų jų klausėsi festivalyje "Kultūros naktis", vykusio Vilniaus miesto Rotušėje ir kt.

PROGRAMA
Vienos ar dviejų dalių programa, kurią sudaro klasikos kūriniai ir pop muzikos koveriai/klasikinė muzika, pop muzika ir autorinės dainos/klasikinė muzika. Muzika ceremonijos metu. Programa gali būti derinama su užsakovu.Reklama

Kontaktai

12 metai(ų) patirtis

Miestas Vilnius

Kaina 400 EUR


Siųsti užklausą