Your browser does not support JavaScript!

GRIAUNAME MITUS, KAD VESTUVĖS UŽSIENYJE NEĮVEIKIAMA UŽDUOTIS

Dalintis
Persiųsti


„Vestuvės Graikijoje“ originalus projektas norintiems pabėgti nuo tradicinių storų lietuviškų vestuvių ir atšvęsti storas, triukšmingas graikiškas vestuves! O gal romantiškas tik dviese? O gal elegantiškas prabangiame restorane? Nustokite svajoti ir pradėkite veikti!

Šiuo metu organizuojame vestuves Santorini, Zakinto ir Rodo bei Kretos salose.
Santorini sala yra mūsų „aukselis“ – tai ne tip TOP destinacija, bet ir numeris vienas Europoje pagal savo grožį santuokai. Jau 7-ios mūsų poros ten sumainė savo žiedus! Ar žinote, kad pasaulyje populiarėja nauja vestuvių mada – Caldera Wedding (vestuvės ant skardžių su kvapą gniaužiančiais vaizdais), o Santorini tai šios mados viršūnė!
Rodo sala tobula romantiškoms vestuvėms keliaujant su didesne kompanija. Tiesioginiai skrydžiai ir platus viešbučių pasirinkimas, ypač su maitinimu viskas įskaičiuota – jokių rūpesčių didelei kompanijai!
Zakinto sala – vestuvės kaip atviruke! Tai naujausias mūsų kūrinys. Zakinto sala – pamaina brangioms vestuvėms egzotinėse šalyse, nes balto smėlio paplūdimiai ir skaidri žydra jūra nevienam užduos klausimą kokioje egzotinėje šalyje sumainėte žiedus. Pagaliau pasirodė tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus! Galėsite „prigriebti“ net savo močiutę.
Kreta – didžiausia ir labiausiai saulės spindulių (net 300 dienų) lepinama Graikijos sala, kurios krantus skalauja žydroji Viduržemio jūra.
Kreta, tai puiki atostogų, o ypač planuojantiems susituokti ar švęsti kitas šventės, kryptis, nes ši sala garsėja savo gražiais smėlėtais paplūdimiais ir kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu. Su Kreta galima susipažinti apkeliaujant ją tiek automobiliu, tiek pėsčiomis.


Kontaktai

5 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 1500 EUR

Adresas

Vilnius


Siųsti užklausą