Your browser does not support JavaScript!

Grožio eskpertas - paslaugų įvairovė Jai ir Jam!

Dalintis
Persiųsti


GROŽIO EKSPERTAS

Spausdinti

Prabanga, elegancija ir rūpestis Jumis

Ne paslaptis, kad grožio salonas – kūrybinių ir verslo idėjų mišinys. Tad kuo tų idėjų daugiau, kuo jos unikalesnės, tuo ir sėkmingesnė grožio salono veikla.

Perkūnkiemio kvartale įsikūręs GROŽIO EKSPERTAS jau ne vienerius metus teikia kokybiškas grožio paslaugas šio ir aplinkinių rajonų gyventojams. Estetiškas ir rafinuotas salono interjero dizainas, nepriekaištingai suteiktos paslaugos ir malonus aptarnavimas kiekvienam lankytojui padeda pasijusti ypatingu svečiu. Subtiliai išreikštos prabangos ir teikiamų paslaugų kainų santykis tiesiog stulbinantis! Taip pat savo klientus dažnai stebiname akcijomis ir dovanomis.

GROŽIO EKPERTO DEVIZAS - nuolat judėti pirmyn! Tai atsispindi ir renkant salono komandą, nes kiekvieno meistro pareiga - nuolat tobulėti. GROŽIO EKSPERTO kolektyvas domisi ir seka naujausias mados tendencijas, gilina savo žinias įvairiuose mokymuose ir seminaruose.

Patyrusios kosmetologės dirba su pasaulyje populiariomis ir veiksmingomis kosmetikos priemonėmis „Christina“ (Izraelis) ir „Mila D‘Opiz“ (Šveicarija). Kūno procedūros atliekamos su kosmetika „Algologie“ (Prancūzija). Manikiūras, pedikiūras, masažas, vizažas ir dar daug įvairių paslaugų, kurias Jums siūlo GROŽIO EKSPERTAS, pritaikytos labai plačiam lankytojų ratui. Į GROŽIO EKSPERTĄ užėjęs klientas - mūsų klientas, todėl mes jam jokiu būdu neleisime mumis nusivilti!

Banko kortelėmis galima atsiskaityti tik už prekes. Už paslaugas galima atsiskaityti tik grynais pinigais.


Reklama

Kontaktai

7 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 18 EUR

Darbo laikas

DARBO LAIKAS

I-V - 10 - 20 val.

VI - 10-18 val.

VII - nedirbame

Adresas

Perkūnkiemio 47-109, Vilnius

Telefono nr.: (85) 203 03 34


Siųsti užklausą