Your browser does not support JavaScript!

Grupe "Pagavu", muzika gyvai anglu, lietuviu ir prancuzu kalbomis. Trukme 2 - 3 val.

Dalintis
Persiųsti


Dainuojanti aktorė Marcelė Zikaraitė ir „kreizuojantis“ pianistas Tomas Viskontas – subtili aksominio balso ir profesionalios iš rėmų išeinančios instrumentuotės simbiozė - kviečia pasiklausyti žymiausių populiariosios muzikos atlikėjų dainų interpretacijų. Duetas pirmą kartą surengė koncertą 2013 metų vasarą ir nuo to laiko nebegali nemuzikuoti drauge.
Klausydamiesi šios muzikinės programos, leisitės į porą valandų trunkančią muzikinę kelionę per klasikinės populiariosios muzikos laikotarpius. Kelionę pradėsime nuo vintažinio lengvojo džiazo (Peggy Lee, Aretha Franklin), taip pat aplankysime hipišką septintąjį dešimtmetį (Janis Joplin, Nancy Sinatra), kol galiausiai, žvilgtelėję į eklektiškus devyniasdešimtuosius, atsidursime dabartinės pop muzikos laikotarpyje (Duffy, Adele). Aplankysime ne tik svajonių melodijų šalį Ameriką, bet ir Didžiąją Britaniją (The Beatles) bei meilės šalį Prancūziją (Patricia Kaas, Carla Bruni).
Jūsų šventėje sukursime nepakartojamą atmosferą tiek ramiam pasibendravimui, tiek lengviems šokiams – nuoširdžią bei švelniai melodingą su smagaus ritmo prieskoniu.

Galimas muzikinio renginio vedimas įmonės vakareliui, vestuvėms, asmeninei šventei.Reklama

Kontaktai

4 metai(ų) patirtis

Miestas Vilnius

Kaina 500 EUR

Darbo laikas

8 - 22h visomis dienomis

Adresas

Paneriu g. 34


Siųsti užklausą