Your browser does not support JavaScript!

Įamžinsime jūsų gražiausios šventės akimirkas ir artimųjų jausmus...tai nepakartojama

Dalintis
Persiųsti


Santuoka – tai dviejų žmonių bendrojo gyvenimo pradžia. Santuokos priesaikos ištarimas ir jaunavedžių žiedų sumainymas yra vienintelis ir nepakartojamas. Įamžinkime visą tai kartu su Jumis!

Filmavimo tikslas - nufilmuoti kuo daugiau vestuvinės vaizdinės medžiagos, iš kurios atrenkame pačius gražiausius ir reikšmingiausius vestuvių momentus. Sumontuoto vestuvinio filmo trukmė priklauso nuo Jūsų pačių vestuvių trukmės, svečių skaičiaus, aktyvumo, oro sąlygų ar metų laiko bei lankytinų vietų.

Sumontuotą vestuvių filmą įrašome į gražiai apipavidalintą DVD diską. Paliekame teisę darytis disko kopijas savo vestuvių svečiams ar giminaičiams. Filmuojama pagal aptartą ir suderintą vestuvių eigos scenarijų.

Vestuvių planavimas kiekvieną kartą yra skirtingas, todėl visada norėdami sužinoti savo vestuvių filmavimo kainą - prašome susisiekti su mumis telefonu ar parašyti elektroninį laišką. Ji gali priklausyti nuo labai daug kriterijų.

Vestuvių filmavimas (vestuvių video paslaugos, krikštynų filmavimas, jubiliejų filmavimas, vestuvių filmuotojai, filmavimas kaina, vestuvių filmavimas Palangoje, Mažeikiuose, Nidoje, Telšiuose), DVD montavimo, fotomontažas ir DVD filmų kūrimas.Reklama

Kontaktai

9 metai(ų) patirtis

Miestas Klaipėda

Kaina 60 EUR

Darbo laikas

Neribotas

Adresas

Klaipėda


Siųsti užklausą