Your browser does not support JavaScript!

Ieva Foto - Vestuvių fotografė Anykščiuose ir visoje Lietuvoje

Dalintis
Persiųsti


Pagrindinės mano teikiamos paslaugos: vestuvių fotografavimas, asmeninės, poros fotosesijos.
Esu iš Anykščių, tačiau važinėju ir į kitus miestus :)
Visuomet dirbu su asistentu, kuris ne tik kartu fotografuoja svarbiausias akimirkas, bet ir padeda įgyvendinti visas sudėtingesnes, daugiau rankų reikalaujančias idėjas. Todėl garantuoju profesionalias, kokybiškas paslaugas.

Fotografo darbas nėra vien tik fotografuoti. Fotografavimas yra bendravimas. Aš visuomet stengiuosi, kad fotografuojamiems fotosesijos metu būtų jauku. Jei klientui jauku, jis atsipalaiduoja. Tada ir gaunami geriausi rezultatai. Tad jei kas mano, kad fotografuotis yra nejauku ir nesmagu padėsiu pakeisti nuomonę. Ir pažadu, kad fotosesijos rezultatus matyti bus malonu! :)

Fotografuodama nesu abejinga ir atiduodu visą savo širdį. Stengiuosi kad nuotraukose jausmai, emocijos neatrodytų suvaidinti ir dirbtini. Man labai svarbu, kad mano gaunami rezultatai šildytų ne tik mano, bet ir klientų širdis. Todėl stengiuosi išpildyti visus klientų poreikius. Neretai susiduriu su kukliais žmonėmis, kurie man sako: "Nežinau kaip reikia pozuoti. Nemoku...". Galiu pasakyti tik tiek, kad visi viską moka! Ir visi, kurie mano, kad nežino kaip pozuoti, iš manęs gauna kelis patarimus ir puikiausiai įsivažiuoja.

Į savo darbą žiūriu labai atsakingai ir stengiuosi, kad kiltų kuo mažiau nesusipratimų, todėl prieš priimdama stambesnius užsakymus visuomet su klientais pasirašau fotografavimo sutartį. Sutartis tiek man, tiek ir klientams padeda jaustis saugesniems ir užtikrintiems.

Taigi, norintiems nusifotografuoti ir turėti gražią nuotrauką fotoalbume, maloniai padėsiu. Jei turit idėjų - netylėkit, pabandysim įgyvendinti!

Iki susitikimo,
Ieva


Reklama

Kontaktai

5 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 800 EUR

Taikoma nuolaida VII-III 10 %

Adresas

J. Biliūno g. 53, Anykščiai


Siųsti užklausą