Your browser does not support JavaScript!

Ilgai ir laimingai (fine art fotografas)

Dalintis
Persiųsti


Sveiki, mano vardas Andrius ir aš esu fine art fotografas + blogeris. Mano komandoje dirba dar vienas arba du papildomi fotografai, vienas video operatorius ir viena dizainerė, nuotraukas tvarko du žmonės ir profesionali foto laboratorija MeinFilmLab (Vokietija). Mes galime garantuoti jums profesionalias foto paslaugas, mandagų, bet linksmą bendravimą, komandinį darbą, greitą nuotraukų pateikimo laikotarpį. Mūsų rekomendacijos šiame puslapyje papasakos jums daugiau apie tai, kiek klientai patenkinti mūsų darbais. Bet jei norite vestuvių dieną turėti jauną, pilną idėjų komandą, kuri įamžins jūsų dieną profesionaliai ir kokybiškai - kviečiame pasikviesti mane prie kavos puodelio - ir gal būt jums nebereikės daugiau ieškoti ko nors kito nei šiame puslapyje, nei kur nors kitur. Kuo mes skiriamės nuo kitų? Pabandysiu papasakoti čia:
1. Nuotraukas gaunate 7-14 dienų bėgyje (visas sutvarkytas skaitmenines).
2. Fotografuojant naudojame ir Kodak Portra. Kas tai? Papasakosiu susitikęs :)
3. Galutinį paketą su visom nuotraukom (Fine Art nuotraukos + USB) atsiunčiame jums į bet kurią šalį 3-4 savaičių bėgyje.
4. Galite užsakyti 1, 2 arba 3 fotografų paslaugas arba papildomai video operatorių.
5. Dirbame ne tik Lietuvoje, todėl turime paslaugų paketus ir kitoms šalims (laisvai kalbame dar ir rusų ir anglų kalbomis).

Apie mūsų fotografavimo stilių, įranga, darbų grafiką bei užimtumą klauskite asmeniškai - visada atsakysime laiku.
Siųsti užklausą