Your browser does not support JavaScript!

J9 Vaidilos teatras

Dalintis
Persiųsti


Išskirtinai jauki ir gera energija pripildyta prabangaus interjero Vaidilos teatro salė – puiki vieta švęsti Jūsų laimingos istorijos pradžią. Suraskite ramybę miesto centre ir asmeninei ar šeimos šventei suteikite nepamirštamas emocijas! 

Vaidilos teatras – ranka pasiekiama prabanga!

Tai erdvė laimingiems žmonės, įsikūrusi pačiame Vilniaus centre, kur Jūsų lauks pačios geriausios emocijos ir šypsenos. Čia kiekvienas renginys taps išskirtiniu ir paliks nepamirštamus įspūdžius, o erdvės funkcionalumas leis įgyvendinti pačias netikėčiausias Jūsų idėjas.

Šis istorinis, autentiškas, Jakšto g. 9 adresu esantis, namas didžiuojasi savo gilia istorija, kuri apgaubta išlaikytomis klasikinio stiliaus sienomis bei subtiliomis neogotikinės architektūros detalėmis, sukuriančiomis ypatingą atmosferą tiek privatiems renginiams, tiek konferencijoms ar koncertams.

Jūsų patogumui – įdiegta visa reikalinga profesionali garso ir šviesos įranga, scena, užkulisiai su grimo ir persirengimo kambariais, balkonas, baras, virtuvė, rūbinė, profesionali oro kondicionavimo sistema, specialiai pagal visus reikalavimus Vokietijoje pagamintos akustinės užuolaidos ir specialiai Jums įrengtos papildomos mažesnei žmonių talpai pritaikytos konferencijų salės. 

Išskirtinio grožio erdvėse per tris pastato aukštus gali būti įgyvendinami visi Jūsų norai ir svajonės – Vaidilos teatro erdvė akimirksniu gali transformuotis nuo konferencijos į galą vakarienę – nuo koncerto ar spektaklio į furšetinio tipo renginį. 
Realizuokite savo svajones Vaidilos teatre!Reklama

Kontaktai

3 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 10 EUR

Adresas

A. Jakšto 9, Vilnius

Telefono nr.: +37061220324


Siųsti užklausą