Your browser does not support JavaScript!

Jaunųjų šokis

Dalintis
Persiųsti


"Šokis – kūno kalba. Kai žmogus nejuda, vadinasi, jis tyli. Arba neturi ką pasakyti. Bet jei tik vos sukruta – prabyla, ir mums reikia jį išklausyti."
Besiruošdami savo šventei dažnai pamirštame, kad galime kalbėti judesiu ir parodyti savo meilę šokiu. Vieniems atrodo – neturime laiko, kitiems – mes nemokame šokti, dar kitiems – nejaučiame ritmo....
Jaunavedžių šokis – tai meilės kalba. Tad kviečiu į individualias jaunavedžių šokio pamokas, kurių metu specialiai Jums sukursiu šokio kompoziciją, kad per šventę sušoktumėte savo meilės istoriją.
Pamokos trukmė – 1,5 val. Pirmos pamokos metu aptariamsime Jūsų šokio choreografiją, išsirenkame muziką (jeigu to dar nepadarėte) ir išmoksime pagrindinius žingsnius bei judesius. Antra pamoka skirta specialiai Jums sukurtos choreografijos mokymuisi. Trečia, ketvirta pamoka skirtos choreografijos "atidirbimui" ir tobulinimui. Parinksime Jums individualų susitikimų ir pamokų grafiką bei patogų laiką. Pamokų skaičius – nuo 1 iki..... kiek Jums prireiks. Pamokos kaina 20 eu.
Kviečiu šokti!


Reklama

Kontaktai

10 metai(ų) patirtis

Miestas Vilnius

Kaina 20 EUR

Darbo laikas

18:00 - 22:00

Adresas

Vilnius, Rudamina, Baltoji Vokė


Siųsti užklausą