Your browser does not support JavaScript!

WOW Factory - ypatingas ir unikalus Jūsų šventės dekoras

Dalintis
Persiųsti


Mūsų komanda savarankiškai puošti šventes dar tik pradeda, iki šiol dirbome kitų floristų komandose, bet per patirtį ateina branda ir noras pačiam priiminėti sprendimus, pačiam įgyvendinti vizijas, kurios net sapnuose neaplenkia. Tikrai norime sukurti unikalią, originalią, tik Jums skirtą dekoro liniją, todėl labai labai džiaugsimės, jei mums patikėsite savo šventės puošybą. Tas vientisas originalumas dažniausiai ateina per laiką. Kiekvienos šventės viziją brandiname kurį laiką. Tik pažindamos žmones, kurių nuostabią šventę puošime, išieškome detales.

Jei norite tiesiog gražiai, subtiliai, skoningai, stilingai ir nenorite ieškoti kažko išskirtinio - žinoma, su malonumu išpildysime.
O galbūt norite tik puokščių bei butonjerių - drąsiai kreipkitės!


Tik būtų smagu, jei bendravimas neprasidėtų klausimu "Kiek kainuoja Jūsų paslaugos?". Nes tai pats sudėtingiausias klausimas, į kurį vienareikšmiško atsakymo niekada nėra. Dekoro vertė priklauso nuo daugelio aspektų. Kiek žmonių dalyvaus šventėje, kokio tipo stalai numatyti (apvalūs ar vienas ilgas), ar norėsite meninio desertų stalo, damų-džentelmenų kampelių, ir t.t. Kas pasirūpins tekstile, ar ją reikės nuomuotis? Labai svarbu, kokias gėles planuotumėte savo šventėje ir kokių tikrai nenorėtumėte. pabandykite bent bendrais bruožais nupasakoti viziją, tada bus daug paprasčiau įsivertinti :) Bet pats puikiausias ir jau labai pasiteisinęs mūsų metodas - sužinoti, kokį biudžetą planuojate skirti šventės dekorui ir padaryti maximum puikiai :)

Taigi, jei svarstote, kas papuoš Jūsų šventę - parašykite mums. Esame lanksčios, tad aptarsime įvairias galimas opcijas. Iki


Reklama

Kontaktai

1 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 1 EUR


Siųsti užklausą