Your browser does not support JavaScript!

Kairiūkščių Dvaras – šalia Kauno

Dalintis
Persiųsti


Netoli Kauno, šalia Išlaužo tvenkinių duris atvėrė išskirtinio modernios klasikos stiliaus sodyba pobūviams. Kiekvienas iš Jūsų galite čia susikurti šaunią šventę sau, savo draugams ar įmonės kolektyvui.
Kairiūkščių Dvaras – tai ne tik sodyba pokyliams, tai jausmas, kai laikas sustoja... o tu esi laimingas ir nori, kad tai tęstųsi amžinai...
Nusprendusiems surengti šventę siūlome visa tai, ko reikia tam, kad ji būtų tikrai įsimintina – puikią vietą, gerą ir paslaugų aptarnavimą, skanų maistą – tai geriausia pasiūlymo kombinacija švenčiantiems vestuves, jubiliejus, krikštynas.

Salių nuoma: didžioji salė, kuri yra 150 m2 ir talpina apie 100 svečių, šviesi, jauki, puikiai tinkanti didelei šeimos ir draugų šventei, vestuvių pokyliui bei konferencijoms ar seminarams.
Mažoji salė skirta nedideliems susibūrimams, jaukioms šeimos šventėms ar saldžių desertų ir kavos pertraukėlei verstuvių pokylio metu.
Erdvi terasa leis atsikvėpti po trankių šokių, pajusti gryną užmiesčio orą bei pasigrožėti puikiu bei raminančiu tvenkinių vaizdu...

Kiti patogumai: garso ir vaizdo aparatūra, patalpų vėdinimo kondicionavimo sistema, belaidis internetas, erdvus automobilių parkavimas.

Nakvynė: jūsų patogumui galime suteikti nakvynę 50 svečių, įrengta 10 viešbučio tipo kambarių su puikiu vaizdu į tvenkinius, kambariuose patalynė, rankšluosčiai, WC ir dušas. Išskirtinei porai paruoštas erdvus dvivietis kambarys.


Maitinimas: siūlome maitinimo paslaugą švenčių ir pobūvių metu. Visas maistas šviežias ruošiamas čia pat naujai įrengtoje virtuvėje. Mūsų šefai paruošė 3 šventinių patiekalų meniu, kad būtų patenkinti visi skirtingi svečių skoniai.
Esant poreikiui galime išnuomoti visą virtuvę ir įrengimus maistui ruošti.


Kontaktai

1 metai(ų) patirtis

Miestas Kaunas

Kaina 1 EUR

Darbo laikas

Dirbame 24 H

Adresas

Kauno r., Rokų seniūnija, Kairiūkščių km. 12 sodyba.

Telefono nr.: 8 650 97748


Siųsti užklausą