Your browser does not support JavaScript!

Karklėnų sodyba - prabangioms Jūsų šventėms!

Dalintis
Persiųsti


Ypatingoms Jūsų šventėms – ypatinga Karklėnų sodyba! Netoli Vilniaus nuostabiose miškingose vietovėse įsikūrusi sodyba jau spėjo pelnyti lietuvių ir užsienio svečių simpatijas. Mes žinome, kaip surengti sėkmingą ir ilgam įsimenančią šventę. Įsitikinkite, kad šventės organizavimo rūpesčiai dar niekada nebuvo tokie malonūs!
Sodyboje kviečiame paminėti svarbiausias asmenines šventes – vestuves, krikštynas, gimtadienius, jubiliejus ir kt. Taip pat siūlome rengti konferencijas, darbo vakarėlius ir kitus renginius.

Priklausomai nuo svečių kiekio siūlome tris variantus:
• Didžioji sodyba. Erdvioje ir prabangioje didžiosios sodybos salėje sutilps net iki 200 svečių. Sodyboje erdvės užteks ir dailiai išpuoštiems stalams, ir šokių aikštelei. Jei kada nors svajojote apie prabangią ir skoningą šventę – neabejokite, ši salė tam puikiai tiks.
• Mažoji sodyba. Mažojoje sodyboje kviečiame jaukiai paminėti šventes, kuriose dalyvaus iki 45 žmonių. Ši salė – nedidelė, puošta medžio apdaila, šviesi ir sužavinti iš pirmo žvilgsnio. Mažajai sodybai priklauso ir virš tvenkinio nusidriekusi terasa, kurioje galėsite atsipūsti ir trumpam pabėgti nuo šventės šurmulio.
• Karklėnų Oazė - sodyba, kurioje nuostabiai praleisti laiką kviečiame kompaniją, kurią sudarys iki 80 žmonių. Šviesus, elegantiškas, skoningas interjeras ir vienu metu jauki atmosfera leis Jums jaustis iškilmingai viso vakaro metu.
Kiekvienoje mūsų sodyboje rasite viešbutį, kuriuose po šventės galės pernakvoti ir pailsėti atitinkamai nuo sodybos dydžio 22, 46, bei 120 svečių, tad tikrai nereikės rūpintis, kaip po pobūvio Jūs bei Jūsų artimieji grįš namo.
Kvalifikuoti, patyrę sodybos virėjai pasirūpins šventės meniu – svečius pavaišins tradiciniais lietuviškais ir gurmaniškais patiekalais.
Gamtos mylėtojų akis sodyboje džiugins tvenkinys, upelis ir iki menkiausių smulkmenų išpuoselėta aplinka. Karklėnų sodyba – puiki vieta pratęsti vestuvinę fotosesiją.
Pramogų mėgėjams siūlome pirtelę, sulošti biliardą ar kitas atrakcijas. Šalia sodybos yra įsikūres žirgynas. Jo gyventojai papuoš Jūsų fotografijas, fotosesijos metu, galėsite pajodinėti žirgais.

Be to, galėsime Jus nuraminti ir dauguma kitų klausimų - padėsime surasti ir išsirinktis visus tiekėjus, viską suorganizuosime, ir kas svarbiausia - padovanosime Jums vakarinės dalies šventės koordinavimą, tad galėsite būti ramūs ir tiesiog mėgautis laiku su artimaisiais!

Karklėnų sodyboje Jūsų laukiame visus metus!
Turite savo šventės viziją? Susisiekite, ir mes padėsime Jums ją įgyvendinti.


Kontaktai

15 metai(ų) patirtis

Miestas Vilnius

Kaina 1000 EUR

Taikoma nuolaida VII-III 10 %

Darbo laikas

Dirbame tik pagal išankstinius užsakymus

Adresas

Upelio 21, Karklėnų k., Vilniaus raj.

Telefono nr.: 867865618


Siųsti užklausą