Your browser does not support JavaScript!

KOKYBIŠKA IR NEBRANGI VESTUVIŲ FOTOGRAFIJA !

Dalintis
Persiųsti


Laba diena, esu fotografė Snieguolė.
Įgyvendinkime jūsų idėją ir paverskime ją realybe!
Jei ieškote nuoširdaus, mylinčio savo darbą ir profesionalaus fotografo, pataikėte čia:) Mano braižas - ryškios, spalvingos nuotraukos, aukšta kokybė.
Dirbu savo studijoje arba lauke, jūsų biure, ar net namuose! Į namuose ar biure vyksiančią fotosesiją atvažiuoju su visa technika (specialia šviesa), įkuriame mini studiją arba sukuriame fotografavimo vietą interjere. Kliento pageidavimu , idėjas įgyvendinti padeda profesionali visažistė. Fotografuoju vestuves, krikštynas, įvairias šventes (įmonių, gimtadienius), asmenines fotosesijas, užsiimu daiktų, įmonių darbuotojų fotografija.Taip pat fotografuoju vieno žmogaus arba poros aktus (nuogo kūno meninė fotografija), erotines fotosesijas, fotosesijos subtilios, ne vulgarios. Tai puiki dovana ne tik jūsų mylimam žmogui, bet ir sau. Nebijokite savęs, fotografo akis sugeba įžvelgti grožį ir jį užfiksuoti.
O bendru darbu ir pasiruošimu, galime padaryti tikrai gražių prisiminimų! Daugiau mano darbelių pamatysite asmeniniame puslapyje. Iki pasimatymo prie arbatos puodelio!


Kontaktai

6 metai(ų) patirtis

Miestas Kaunas

Kaina 300 EUR

Darbo laikas

Kreiptis telefonu: +37064736844

Adresas

Savanorių pr.66


Siųsti užklausą