Your browser does not support JavaScript!

KOKYBIŠKA IR NEBRANGI VESTUVIŲ FOTOGRAFIJA NUO 300 EURŲ!
Laba diena, esu fotografė Snieguolė.
Įgyvendinkime jūsų idėją ir paverskime ją realybe!
Jei ieškote nuoširdaus, mylinčio savo darbą ir profesionalaus fotografo, pataikėte čia:) Mano braižas - ryškios, spalvingos nuotraukos, aukšta kokybė.
Dirbu savo studijoje arba lauke, jūsų biure, ar net namuose! Į namuose ar biure vyksiančią fotosesiją atvažiuoju su visa technika (specialia šviesa), įkuriame mini studiją arba sukuriame fotografavimo vietą interjere. Kliento pageidavimu , idėjas įgyvendinti padeda profesionali visažistė. Fotografuoju vestuves, krikštynas, įvairias šventes (įmonių, gimtadienius), asmenines fotosesijas, užsiimu daiktų, įmonių darbuotojų fotografija.Taip pat fotografuoju vieno žmogaus arba poros aktus (nuogo kūno meninė fotografija), erotines fotosesijas, fotosesijos subtilios, ne vulgarios. Tai puiki dovana ne tik jūsų mylimam žmogui, bet ir sau. Nebijokite savęs, fotografo akis sugeba įžvelgti grožį ir jį užfiksuoti.
O bendru darbu ir pasiruošimu, galime padaryti tikrai gražių prisiminimų! Daugiau mano darbelių pamatysite asmeniniame puslapyje. Iki pasimatymo prie arbatos puodelio!

Adresas

Savanorių pr.66

Darbo laikas

Kreiptis telefonu: +37064736844

Kontaktai

Telefono nr.: +37064736844Vestuvių fotografai


Siųsti užklausą


Unikalių lankytojų statistika

Šiandien Vakar Šį mėnesį Praeitą mėnesį
1 5 57 71