Your browser does not support JavaScript!

Kristina Chéri Photography

Dalintis
Persiųsti


Jau pradėjote planuoti 2020 m. vyksiančias vestuves? Ko gero, kad vestuvių fotografai atsiduria Jūsų paieškų viršūnėje.

Vestuvių fotografavimas reikalauja ne tik fotografijos žinių ir įgūdžių, tačiau ir patirties būtent vestuvių srityje, kuri yra labai specifinė. Esame nufotografavę per 150 vestuvių, tad pasirinkę Kristina Chéri Photography, galite būti tikri, kad kartu sukursime tobulus Jūsų šventės prisiminimus.

www.kristinacheri.lt - tai vestuvių fotografija su meile! Kristina Chéri darytos vestuvių nuotraukos yra ne tik stilingos, elegantiškos ir natūralios, bet, svarbiausia, kupinos nuoširdumo ir meilės! Laikui nepavaldus vestuvių fotografavimas, poros fotosesijos, tinklaraštis apie vestuves ir kitos fotografijos paslaugos Jums.

Vestuvių fotografė “Kristina Chéri Photography” kviečia Jus rezervuoti savo laiką 2020m. ir įamžinti savo tobulos dienos tobulas akimirkas kartu su www.kristinacheri.lt!

Dažniausiai fotografuoju Vilniuje, bet Jūsų pageidavimu galiu atvykti ir į kitus Lietuvos ar užsienio miestus. Jei Jums svarbi aukšta nuotraukų kokybė, perteiktos tos dienos emocijos, profesionalumas ir šiltas bendravimas - susisiekite su manimi, ir mes aptarsime Jūsų poreikius bei fotografavimo sąlygas!Siųsti užklausą