Your browser does not support JavaScript!

Kvepalai-Kosmetika JAM ir JAI

Dalintis
Persiųsti


Aukštos klasės kvepalai ir kvapusis vanduo Federico Mahora kuriamas bendradarbiaujant su Perfand ir Drom Fragrances. Prekės ženklas Federico Mahora taip pat apima parfumuotus kosmetikos produktus (pvz. kūno balzamai, prausimosi geliai, losjonai po skutimosi, rankų kremai, skutimosi putos, kvepalai plaukams ir kitos kvapniosios kosmetikos priemonės), kurie kompleksiškai papildo kvapus, bei veido ir kūno priežiūros produktus, tokius kaip Gold Regenesis, Hello Honey ir Spa Senses.

FM WORLD MAKE UP tai aukštos kokybės makiažo priemonės, praturtintos mineralais, ekstraktais ir augaliniais aliejais, kurie užtikrina gražią ir natūralią odos išvaizdą ir puikią apsaugą. Plati madingiausių atspalvių gama leidžia sukurti nuostabų makiažą dienai ir vakarui. Siūlome kosmetikos priemones skirtas įvairių tipų odos priežiūrai.

FM WORLD FOR HOME logotipas ženklina aukščiausios kokybės produktus namų švarai ir nuostabiam kvapui. FM WORLD FOR HOME buitinės chemijos produktų asortimentas nuolatos plečiamas, papildomas produktais skirtais pvz. naminių gyvūnų priežiūros ir higienos ar automobilio švaros produktais.

Mūsų produktai puikiai vertinami ir tampa vis populiaresni, o asortimentas pasiekiamas jau keliasdešimtyje šalių šešiuose kontinentuose. Visame pasaulyje FM WORLD bendradarbiauja su puse milijono Verslo Partnerių.Siųsti užklausą