Your browser does not support JavaScript!

Mergvakario šokio pamokos

Dalintis
Persiųsti


Pole dance - pole plastic pamoka. Tai stulpo šokio menas, kurio mokome visas merginas, tai šokis ir moteriškumo atskleidimas viename. Šios programos metu išmoksite nesudėtingų pole dance judesių, taip pat šoksite bendrą šokį ant stulpų, ir dar galėsite sušokti plastikos pagrindu sukurtą šokį pagal pasirinktą dainą :) Trukmė 1val-3val. Kaina nuo 90€.
2) Booty dance- twerk dance- užpakaliukų šokis. Visa merginų kompanija galėsite išmokti pakrutinti užpakaliukus, ir smagiai pašokti :) Trukmė 1val.30min. Kaina nuo 70€.
3) Solo Latino šokiai - visa grupė galėsite pasimėgauti latino muzikos ritmais, taip pat išmoksite ypatingai seksualiai judėti, sušoktite bendrą Latino stiliaus šokį su puikia nuotaika :) Trukmė 1val.30min.
4) Moteriškoji plastika- šokiai su kėde - tai pamoka skirta merginoms, kurios nori išmokti lengvų, taip pat viliojančių judesių šokant su kede. Tikrai smagiai praleisite laiką, o taip pat ir sušoksite intriguojantį šokį... Juk visos norime būti šiek tiek šelmiškos :) Trukmė 1val30min.
Be viso to, jus džiugins specialiai sukurti šokiai tik jūsų šventei, jauki aplinka ir vaišių stalas. Galite neštis savo užkandžius bei gėrimus, taip pat laukiami ir fotografai ir kiti svečiai.
Gerai praleistas laikas - tai jūsų Gyvenimo akimirkos :)
Rezervuokitės tel:. +370 690 59859


Reklama

Kontaktai

8 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 70 EUR


Siųsti užklausą