Your browser does not support JavaScript!

Mitai - mobilus baras

Dalintis
Persiųsti


Mes susibūrėme tam, kad jūsų kuriamos gyvenimo istorijos pokyliai virstų realybe, jų dalyviai - herojais, o žmonės dar ilgai kurtų mitus. Iš lūpų į lūpas. Intymiai. Patogiai. Tikrai. Istorijos tampa mitais. Visi aptarnavimo sprendimai mūsų rankose.

Paslaugos :

Mobilaus baro paslauga renginiui - Laimingas šventės svečias - laimingi ir Jūs. Negaiškite laiko skaičiuodami kiek išgers ar suvalgys Jūsų svečiai. Tam Jūs turite mus. MITAI - profesionalių barmenų komandą. Mes kuriame pojūčių šventę, pasitelkdami turimus įgūdžius, patirtį bei naudodami tik aukščiausios kokybės ingredientus kokteiliams gaminti. Kiekviena šventė - unikali istorija, tad net ir menkiausia detalė mobiliajame bare bus derinama prie Jūsų bendro šventės įvaizdžio. Profesionalumas, meilė darbui ir kūrybingumas leis nustebinti Jūsų svečius išskirtiniais kokteiliais, kuriuos galime gaminti ir be alkoholio. O jei svečių tarpe atsiras aštresnių ar gaivesnių skonių mėgėjų - parinksime tinkamiausius rūšinius, kraftinius arba kitus populiariausius gėrimus. Suformuosime Jums tinkamą meniu, pasirūpinsime įrankiais ir dekoracijomis, o jeigu reikės priderinsime ir užkandžius. Mobilus baras - tai bet kurios šventės akcentas: vestuvių, gimtadienio, įmonės švenčių ar net (!) krikštynų. Mobilaus baro ir profesionalių barmenų paslauga galima Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Skamba patraukliai? Jūsų skambučio laukiame bet kuriuo metu.

Vidurnakčio pramogos - Jeigu Jūsų šventei reikia daug garso ir šviesų - barmenų šou yra tai, kas paįvairins Jūsų šventę. MITAI barmenų komanda gali palikti neišdildomą įspūdį kurdama artistišką reginį su buteliais, maišyklėmis ar kitais baro įrankiais. Neteko matyti? Kviečiame užsisakyti!
Vidurnakčio neįsivaizduojate be šampano purslų? Tuomet Jūsų šventę papuoš šampano piramidė! Konstruojama iš Marijos Antuanetės krūtis primenančių taurių, šampano piramidė gali tapti vakaro puošmena, suburiančia svečius. Na, o jeigu esate desertų fanai, Jums siūlome įspūdingą šalčio pramogą - skystu azotu putojantį gėrimą paversime šerbetu! Tai nuotykis, kuriam neįmanoma atsispirti. Galima kurti ir kito gėrimo desertą, pasirinktinai.

Degustacijos - Mokymai - Degustacijos ir mokymai puiki veikla mergvakariams, bernvakariams ar įmonių renginiams. Turėdami ilgametę patirtį - ja norime pasidalinti ir su Jumis. Pasirinktai galime organizuoti degustacijas, kurių metu ragausime Jūsų pasirinkto asortimento alkoholinius (ar nealkoholinius) gėrimus ir kokteilius. Esant poreikiui degustacijos gali būti kompleksinės, pvz. užkandžių ir gėrimų derinimas. Degustacijų metu esame linkę pasidalinti ne tik knygine išmintimi, tačiau ir linksmomis istorijomis. Esame tikri, jog po degustacijos galėsite puikiai atpažinti savo skonines preferencijas ir pasirinkti tinkamiausius gėrimus kitoms progoms. Mokymai, tai galimybė išmokti kurti kokteilius namuose. Mokymų metu susipažinsite su pagrindinėmis ingredientų derinimo taisyklėmis, teisingų taurių ar gaminimo technikos pasirinkimu. Tai puiki pramoga norintiems vakarui įgyti barmeno profesiją, o mergvakario ar bernvakario metu - susikurti savo šventę pažymintį kokteilį.

Konsultacijos barams (ar kitoms aptarnavimo įstaigoms) – MITAI profesionalų komanda pasiruošusi konsultuoti Jūsų verslą. Jeigu pritrūko idėjų, laiko ar norite išmokyti savo komandą - mes esame tam, kad padėtume:
*Paruošti Jūsų darbuotojus tapti profesionaliais aptarnavimo ekspertais,
*Padėti formuojant Jūsų gėrimų meniu ir lentynoje esantį pasirinkimą.
*Rasti kokybiškiausius ir geriausius produktus atitinkančius Jūsų vietos konceptą. Dalyvauti derybose su tiekėjais.
* Sukurti kokteilių receptūras pagal naujausias tendencijas.
*Pagalba projektuojant barą ir parenkant įrangą sklandžiam darbui.
*Paruošti darbo vietą būsimiems barmenams.


Konsultacijų metu išsigryniname pagrindinius verslo tikslus ir padedam Jums kilti į viršūnes! Esate užtikrinti kokios paslaugos norite? Tuomet laukiame Jūsų skambučio. Nežinote kaip, bet svajojate, kad visa tai būtų Jūsų šventėje? Tuomet pasitarkime tel. nr. +37064712433


Teikiamos paslaugos

Kokteilių degustacija
Kokteilių degustacija puiku pramoga įmonės vakrėliui, vestuvėms ar kitai šventei.
nuo 190 EUR už paketą Teirautis
Mobilaus baro paslauga
Tai universali mobilaus baro paslauga i kuria ieina viskas ko gali reikėti kokteilių vakarėliui.
nuo 150 EUR už paketą Teirautis
Šampano piramidė
Šampano piramidė nepalieka abėjingų, paįvairink savo švente !
nuo 190 EUR už paketą Teirautis

Kontaktai

5 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Taikoma nuolaida VII-III 20 %

Adresas

www.mitai.eu


Siųsti užklausą