Your browser does not support JavaScript!

MONEJ - riboto kiekio vestuvinės peteliškėsMONEJ -tai klasikos ir moderno derinys šiuolaikiniams vyrams ir moterims. Dizainerės Vilmos Matulevičienės kuriamos peteliškės pasižymi griežtomis formomis, elegancija ir minimalizmu. Visi aksesuarai kuriami tik iš aukščiausios kokybės itališkų audinių, ispaniškos natūralios odos ir kailio. Dalis itališkų audinių atkeliavę iš aukštosios mados namų tokių kaip Corneliani, Gucci, Hugo Boss ir kt. Taip pat neatsisakoma ir laiko patikrintų, aukštos kokybės lietuviškų audinių sertifikuotų Oek-Tex 100 kokybės sertifikatu, kurių raštai ir spalvinė gama taip artima lietuviškai prigimčiai. Visi aksesuarai kuriami rankomis su didele meile, kruopštumu ir dėmesiu kiekvienai detalei. Jei ieškote subtilios elegancijos, aukštos kokybės ir savito stiliaus, tai jūs užsukote būtent čia.

Jei nerandate MONEJ el.parduotuvėje tinkamos peteliškės, būtinai susisiekite, išklausysime jūsų pageidavimus ir sukursime asmeninę peteliškę, tinkančią būtent jums.

Įsikydami MONEJ peteliškes ir kitus aksesurus, jūs prisidedate prie labdaringos veiklos. Dalis lėšų nuo kiekvieno pardavimo pervedama www.aukok.lt labdaringoms organizacijoms.


2 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 1 EUR

Adresas

Kaunas


Siųsti užklausą