Your browser does not support JavaScript!

Nuoširdi ir jauki vestuvių fotografija

Žemuogių kvapas, vaikų krykštavimas vasaros kieme, ar vestuvinės suknelės raštas? Kas atgaivina šilčiausius prisiminimus?

Anot vieno žymiausių visų laikų fotografo Anselio Adamso "nėra jokių taisyklių geroms nuotraukoms, yra tik geros nuotraukos". Mums tai nuotraukos, kurios prajuokins ir sugraudins, primins ir paskatins eiti pirmyn. Pažvelgę į jas pamatysite - meilės priesaikos tyrumą, nuoširdžią šypseną, besąlygiškos meilės kupinas akis...

Nuspaudus fotoaparato užrakto mygtuką stebuklas neįvyksta. Jis žmoguje kurio rankose fotoaparatas, jis pamatys ir išsaugos Jūsų brangiausius prisiminimus. O geriausias vestuvių fotografas Jums bus tas, su kuriuo pajausite ryšį ir kurio nuotraukose rasite kažką artimo sau.

Mes esame sutuoktinių pora, fotografija į mūsų gyvenimus atėjo skirtingais keliais, bet abiejų širdyse paliko pėdsaką. Fotografijos meno mokėmės pas geriausius Lietuvos ir užsienio meistrus ir lektorius, kasmet tobulinamės įvairiuose seminaruose, bei mokymuose. Dirbame nuoširdžiai ir visada siekiame geriausio rezultato. Fotografuodami vestuves stengiamės įamžinti kaip įmanoma daugiau detalių, emocijų. O portretuose vertiname klasiką - tai kas laikui nepavaldu ir visada atrodys gražu ir stilinga. Didžiuojamės būdami vestuvių fotografai, tai sritis kuri mus nuolat įkvepia.

Kas dar mus įkvepia? Tai mūsų didelė šeima, tolimos ir artimos kelionės, geros knygos, jausminga muzika ir... meilė. Mes esame romantikai ir tai atsispindi mūsų darbuose.Nuoširdžiai,

Daina ir Julius


Įvertink nuotrauką

Kontaktai

Telefono nr.: +37068099018


5 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 750 EUR

Taikoma nuolaida VII-III 5 %


Siųsti užklausą


Unikalių lankytojų statistika

Šiandien Vakar Šį mėnesį Praeitą mėnesį
1 4 140 161