Your browser does not support JavaScript!

Pagaminta rankomis - albumai, svečių knygos, dėžutės, rėmeliai

Dalintis
Persiųsti


Stilingi ir šilti rankų darbo albumai Jums ir Jūsų artimiesiems:
#CIRRUS - klasikinis albumas - linkėjimų knyga.
Klasika ir romantika perrištos japoniška satino elegancija. Kiekvieną medvilnės lapą dengia švelniai perregimas kalkės priešlapis. Puikiai tinka išsaugoti mūsų senas gražias istorijas.

#ALTO - albumas linkėjimų knyga.
Keturiasdešimt medvilnės lapų padalinti į keturias dalis tam, kad būtų sujungti satino juostelės švelnumu bei drobės šiluma…
Patogiai atsiverčia 180 laipsnių. Tarp lapų yra tarpelis, todėl suklijavus nuotraukas albumas neišsipūs, bet išlaikys gražią formą.

#NIMBO - albumas - svečių knyga.
Stori medvilnės lapai atsiverčia pilnai, todėl klijuoti nuotraukas patogu ir lengva.

#STRATUS - pasportuotų nuotraukų albumas. Kiekvienas lapas lyg atskiras paveikslas. Kruopščiai rankomis išpjaustomas kiekvienas nuotraukos langelis. Albumas vertas gražiausių akimirkų.

Galime sumaketuoti albumą iš Jūsų profesionalių fotografijų ir atspausdinti ant specialaus popieriaus skaitmenine arba pigmentine spauda.

Įvairaus dydžio medžiaga trauktos arba popierinės dėžutės tinkamos ne tik nuotraukoms, pasportuotoms nuotraukoms, bet ir svečių linkėjimų kortelėms ar tiesiog kaip pakuotė brangiai dovanai.

Rankų darbo rėmeliai įvairaus dydžio nuotraukoms - nedidelė dovana draugams, tėvams ar artimiesiems vestuvių ar kita smagia proga.

Daugiau nuotraukų ir informacijos
www.debesualbumai.lt
www.facebook.com/debesualbumai
www.instagram.com/debesualbumai

Rašykite - klauskite - bendraukime


Reklama

Kontaktai

7 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 22 EUR

Adresas

Kaunas


Siųsti užklausą