Your browser does not support JavaScript!

poilsio sodyba BRASTADVARIS Minijos upės papėdėje

Dalintis
Persiųsti


Netoli Klaipėdos, Minijos upės regioniniame parke duris atvėrė provanso stliaus sodyba - “Brastadvaris” . Sodyba įsikūrusi jaukiame Lankupių kaimelyje Priekules sen. , kuris driekiasi palei Minijos upės krantą. Čia yra veikiantis vokiškas peščiųjų tiltas per Minijos upę, šalia įteka upė Veiviržas ir Vilhelmo kanalas su šliužais, kurių pažiūrėti veržiasi daugelis atvykstančiųjų.

Sodyba “Brastadvaris” užima 76 a. plotą. Joje rekonstruoti du nauji pastatai : provanso stiliaus namas su sale bei poilsio apartamentais užimantis 450 m2 ir vokiško stiliaus namas su poilsio kambariais užimantis 350 m2. Sodyboje “Brastadvaris” jūsų laukia naujai įrengti apartamentai su dušo kabinomis, wc, tv ir internetas, kuriuose gali apsistoti 50 žmonių, ištaikinga Provanso stiliaus salė talpinanti 70 žmonių, profesionali virtuvė. Salėje įrengta vėdinimo, kondicionavimo sistema, bei garso ir vaizdo technika.

Pagal pageidavima atliekame stalo dekoravimo, floristo paslaugas. Siūlome muzikantus, fotografus ir kt. Brastadvaryje galima ne tik iškelti iškilmingą vestuvių ar krikštynų pokylį, bet ir surengti pačią ceremoniją Minijos upės papėdėje. Jums nebereikės galvoti, kurioje bažnyčioje susituokti, kaip suderinti laikus ar kaip nuvažiuoti iki šventės vietos - kunigo palaiminimą bei santuokos sakramentą galite gauti pačiame dvare.


Reklama

Kontaktai

4 metai(ų) patirtis

Miestas Klaipėda

Kaina 1 EUR

Taikoma nuolaida VII-III 15 %

Darbo laikas

Pirmadienis - ne darbo diena

Adresas

Klaipėdos raj., Priekulės sen., Lankupių km. Šapalo g. 43


Siųsti užklausą