Your browser does not support JavaScript!

Pramogų kompleksas "Dubingių žirgynas"

Dalintis
Persiųsti


Mūsų erdviame ir jaukiame restorane Italija dvelkiantys gurmaniški valgiai pamalonins jūsų ir jūsų svečių gomurį. Mėgaudamiesi patiektais patiekalais, pro restorano langus galėsite grožėtis žirgais bei stebėti nuostabią gamtą. Kvalifikuotas ir patyręs restorano šefas jums pasiūlys profesionaliai ir su meile pagamintų patiekalų asortimentą iš strutienos, ėrienos, žvėrienos.
Restorano marmuriniame židinyje rusenanti ugnis ne tik sušildys šaltomis žiemos dienomis bei vakarais, bet ir sukurs jaukumo oazę.

Šiltuoju metų laiku jūsų išsirinkti patiekalai jums gali būti pateikiami ne tik restorano vasaros terasoje, bet ir ežero prieplaukoje. Tam tikromis valandomis galėsite pasinaudoti galimybe patys pašerti ežere plaukiojančias žuvytes.

Pietaudami “Dubingių žirgyno” vasaros terasoje bei prieplaukoje galėsite stebėti saloje lakstančius veislinius triušius, išgirsite povų klykavimus, vištų kudakavimą, gaidžių giedojimą, grožėsitės ežere plaukiojančiomis muskusinėmis antimis bei juodosiomis gulbėmis. Susitikimai gamtoje, kvėpuojant grynu oru, čiulbant paukščiams, visada garantuoja gerą nuotaiką, o tokioje aplinkoje valgomas maistas – pats skaniausias.Reklama

Kontaktai

3 metai(ų) patirtis

Miestas Molėtai

Kaina 45 EUR

Darbo laikas

10.00 - 21.00

Adresas

Žalktynės km., Molėtų r.sav.

Telefono nr.: 8 656 56 333


Siųsti užklausą