Your browser does not support JavaScript!

Profesionalus vedėjas Deividas

Dalintis
Persiųsti


Kūrybingas ir nenuspėjamas Deividas - renginių vedėjas iš prigimties. Gimtadienis, vestuvės, įmonės vakaras ar paroda, Deividas puikiai adaptuojasi prie aplinkos ir sukuria emocionalią ir spalvingą atmosferą. Renginių vedimas - antroji jo religija. Deividas garsina audio reklamas taip pat filmuojasi muzikiniuose klipuose.

Deividas dirba visoje Lietuvoje ir tai daro kartu su savo komanda:

Tad Ką mes galime Jums pasiūlyti:

Visų pirma - mes dirbame Jums, tad visas detales ir scenarijaus ypatumus deriname su Jumis. Iš mūsų tikrai neišgirsite šabloninių juokelių, niekada nedarome nuvalkiotų ir gašlių žaidimų, mūsų šventės užduotis, - leisti jaustis puikiai visiems šventės dalyviams. Jeigu žmonės nenori judėti, mes jų netampome ir nespaudžiame į nepatogias situacijas, jeigu žmonės užsivedę, mes tikrai jiems leisime pasireikšti. Turime paruošę naują, įdomią ir įtraukiančią programą, daug įdomių žaidimų, apie visą tai papasakosime Jums susitikime :)
Vedame Vestuves, įmonės vakarėlius, gimtadienius, jubiliejus, pramoginius renginius ir net jeigu labai norėsite, galime surengti fiestą tiesiog Jums po langais. Turime visą reikiamą įrangą ir visus reikiamus įgūdžius Jūsų tobulos šventės pravedimui. Nesvarbu ar Jūs dar visiškas vaikas, žavingas jaunuolis ar jauna mergina, vidutinis/vidutinė ar priklausote pagyvenusiam jaunimui, randame bendrą kalbą su visais.


Reklama

Kontaktai

4 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 850 EUR

Taikoma nuolaida VII-III 20 %


Siųsti užklausą