Your browser does not support JavaScript!

Puiki banketinė salė nedidelei Jūsų šventei

Dalintis
Persiųsti


Atskiras namas su banketine sale ir pirtimi. Erdvi šviesi moderni banketinė salė, kur puikiai susėsti ir pašokti tilps apie 25 asmenys. Virtuvė su visa įranga, indais. Puiki karšta garinė pirtis, baseinas, du dušai, du wc. Šokių salėje lazerių efektai, malonus vakarinis led apšvietimas. Antrame aukšte 7 dvigulės lovos Jūsų ramiam poilsiui. Yra galimybė apnakvindinti ir daugiau žmonių. Duodame tvarkingą švarią patalynę ir rankšluostėlius. Galime surengti Jūsų vestuvių ar krikštynų šventę su maistu, aptarnavimu, papuošimais. Esame lankstūs ir sukalbami :) Nedidelėms kompanijoms ir darbo dienomis darome nuolaidas. Pas mus labai švaru, gražu, modernu ir viskas nauja. Galima imti tik banketinę salę be pirties. Labai laukiame svečiuose :)
Saugus privatus kiemas automobiliams ir visiškas privatumas norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio.

Nuomos kaina priklauso nuo konkrečios dienos ir žmonių skaičiaus. Darbo dienomis ir sekmadienį nuoma per naktį(nuo 17-18val vakaro iki 12val kitos dienos) - 200€, savaitgalį - 250€. 1val - 20€, minimalus laikas trys valandos.

Mūsų pirtis yra labai patogioje vietoje, Dauparų kaimo pabaigoje, vos 10 km. autostrada iki Klaipėdos ir tik 4 km. iki Gargždų. (Sodyba "Smiltelė1")

Dėl pirties rezervacijos skambinkite tel.8-677-66708. Taip pat laukiame Jūsų laiškų sodybasmiltele@gmail.com
Bendraukime Facebooke: http://www.facebook.com/sodyba.smiltele

www.sodybasmiltele.ltKontaktai

5 metai(ų) patirtis

Miestas Klaipėda

Kaina 200 EUR

Darbo laikas

Visus metus

Adresas

Statybininkų g. Dauparai

Telefono nr.: 868810513


Siųsti užklausą


Pasipildykite vestuviupadejejas.lt sąskaitą ir gaukite net 50% DAUGIAU!