Your browser does not support JavaScript!

R&R Spa Villa Trakai - sventems ir poilsiui

Dalintis
Persiųsti


R&R Spa Villa Trakai - tai ramybės oazė pačioje Trakų senamiesčio širdyje. Iš čia atsiveria nuostabūs vaizdai į Trakų pilies bokštus. Vos keli žingsneliai iki Galvės ežero, istorinių objektų bei restoranų.

Prabangus karališkos pokylių salės interjeras pavers Jūsų šventę ypatinga. Patikėkite mums organizavimo rūpesčius ir mėgaukitės R&R Spa Villa Trakai patirtimi ir išskirtiniu atidumu kiekvienam klientui.

Pasilepinkite spa malonumais. Kaitri sauna ir ekologiškas spa baseinas atgaivins kūną ir sielą.

► Didžioji banketų salė, iki 36 žmonių

Išskirtinio grožio prabangi pokylių salė 68 kv.m. ploto, talpinanti 38 žmones, apstatyta amerikietiškais stalais ir kėdėmis. Salę puošia marmuro židinys, masyvūs baro baldai, krikštolo sietynai, gipso lipdiniai. Už jus pasirūpinta visais stalo serviravimo įrankiais, puošniais kėdžių užvalkalais, lauko terasos papuošimu. Taigi Jūsų arba mūsų rekomenduoti virėjai nepatirs jokių sunkumų ruošdami vaišes.

Veidrodinis gaublys stipriai pagyvins šokių atmosferą, o kondicionierius neleis sukaisti.

Pro langus atsiveria vaizdas į Trakų pilies bokštus ir Užutrakio Dvarą.

► SPA procedūros

Jūsų malonumui įrengta erdvi sauna, dušai ir kubiliukas bei penkiavietis stiprių srovių SPA baseinas (Jacuzzi). Mūsų išskirtinumas - tai ekologiškos procedūros kiekvienam svečiui individualiai. Baseinas pripildomas geriamu vandeniu, šildomas apie 4 val iki reikiamos temperatūros (32-36 laipsnių). Nenaudojami jokie chemikalai, dėl to alergiškiems žmonėms - palaima panirti į švarų vandenį ir be baimės mėgautis sveikatai naudingais vandens masažais.

► Moderni virtuvė

Priepirtyje yra didelis ąžuolinis stalas, suolai, kur gali pasisėdėti 10-12 žmonių. Šalia moderni virtuvė su naujausia buitine technika: 2 daugiafunkcinės savarankiškos orkaitės, padidinta kaitlentė, 2 šaldytuvai, ąžuolinis baras ir baldai.

► Lauko terasa ir lauko židinys

Lauke įrengta didelė terasa su mediniais baldais ir uždanga nuo lietaus, kuri vakare apšviečiama. Dideliame lauko židinyje galėsite išsikepti skanių kepsnių.

► Saugomas parkingas

Savo automobilius pasistatysite erdvioje ir saugioje aikštelėje, kuri stebima vaizdo kameromis.

► Kambarių nuomos paslaugos (16-18 žmonių)

Nakvynė 17-20 svečių. Išsimiegosite švelniuose satino pataluose, o oro kondicionavimo sistema leis sukurti komfortišką mikroklimatą. Pro miegamųjų langus grožėsitės Trakų pilies bokštais. Vonios kambariuose – modernūs dušai ir higienos priemonės.Reklama

Kontaktai

3 metai(ų) patirtis

Miestas Trakai

Kaina 1 EUR


Siųsti užklausą