Your browser does not support JavaScript!

Renginių vedėjas lietuvių, rusų, anglų kalbomis Artūras Pirožkovas

Dalintis
Persiųsti


Esu renginių vedėjas ir organizatorius. Pirmą kartą mikrofoną pasiemęs į rankas, būdamas 15-os metų - 17-os jau kalbėjau į mikrofoną radijo stotyje! Dabar mikrofono iš rankų nepaleidžiu praktiškai kasdien. Tai padeda išlaikyti tonusą, lengvai prisitaikyti prie publikos ir maksimaliai susikoncentruoti į renginio atmosferos kūrimą.

Laisvas kalbėjimas trimis kalbomis (lietuvių, rusų, anglų) padeda nejučia persijungti renginio metu - taip parodant dėmesį maksimaliam svečių skaičiui ir įtraukti juos į veiksmą.

Renginio metu atsižvelgiu į svečius ir jų nuotaikas. Vengiu priverstinio žmonių raginimo kalbėti tostus, kalbas ir t.t. Vengiu nuolatinio raginimo išgerti. Vengiu nešvankių žaidimų, kurie gali priversti dalį svečių pasijaust nepatogiai. Esu įsitikinęs, kad viskas, ką publika moka ir gali padaryti geriausiai - ji padarys neverčiama. Vedėjui tik reikia padėti publikai atsipalaiduoti.

Kiekviename renginyje svarbios yra detalės - detalės, kurios gali padaryti renginį dar įdomesnį. Todėl visada prieš renginį susitinku su užsakovais ir stengiuosiu perprasti jų poreikius.

Manau, kad kiekviena atskira šventė - yra kaip nepakartojamas paveikslas, kurio dailininkais tampa vedantysis ir svečiai. Kiekviena nauja ir nestandartinė užduotis motyvuoja :)Teikiamos paslaugos

Gimtadienių vedimas
Gimtadienių švenčių vedimas. Kaina nuo 100 eurų.
nuo 100 EUR už paketą Teirautis
Įmonių renginių vedimas
Įmonių renginių vedimas. Kaina nuo 100 eurų.
nuo 100 EUR už paketą Teirautis
Karaoke vakarų vedimas
Karaoke vakarų vedimas. Kaina nuo 100 eurų.
nuo 100 EUR už paketą Teirautis
Vestuvių vedimas
Vestuvių šventės vedimas. Kaina nuo 100 eurų.
nuo 100 EUR už paketą Teirautis

Kontaktai

8 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Taikoma nuolaida VII-III 25 %

Taikoma nuolaida IV-VI 5 %

Darbo laikas

00-24

Adresas

Vilniaus g. 29, Vilnius


Siųsti užklausą