Your browser does not support JavaScript!

Renginių vedėjas Haroldas Urbonavičius LT/EN Lietuvoje ir užsienyje!

Dalintis
Persiųsti


Sveiki, ieškote originalaus vestuvių vedėjo Lietuvoje ar norite organizuoti šventę užsienyje? Pataikėte kaip tik ten, mano vardas Haroldas, vestuvių vedėjo amplua mano vizitine kortele! :)

Renginių vedėjo karjerą pradėjau vadovaudamasis kredo „Būk universalus“. Juo remiuosi iki šiol. Būtent UNIVERSALUMAS man padeda perprasti skirtingus klientus. Taip pat dirbti su įvairaus amžiaus publika ir įsijausti į pačius įvairiausius vedėjo amplua.

Kaip vieną pagrindinių savo darbo principų išskirčiau pastangas sukurti SMAGIĄ POKYLIO ATMOSFERĄ. Siekti, kad svečiai atsipalaiduotų, bendrautų tarpusavyje ir aktyviai dalyvautų visose renginio veiklose.

IMPROVIZACIJA – kitas svarbus darbo principas. Jam teikiu itin didelę reikšmę, nes esu įsitikinęs, kad be jos tikėtis renginio sėkmės nereikėtų.

Ne mažiau svarbus vaidmuo tenka ir ŽAIBIŠKAI REAKCIJAI. Niekada nežinai, kaip svečiai reaguos ir elgsis vienoje ar kitoje situacijoje. Reaguoti turi čia ir dabar.

Jau įsitikinau, kad ŠOKIAI – tai veikla, kuri svečiams atsipalaiduoti padeda kone labiausiai. Esu pramoginių šokių mokytojas. Į renginio programą dažnai įtraukiu linksmų šokių pamokėles. Jos išjudina net ir santūriausiai nusiteikusius vakarėlio dalyvius.

Suprantu, kad šventėje niekam nesinori matyti sunkų darbą dirbančių susirūpinusių žmonių veidų. Todėl visuomet stengiuosi šventėje atrodyti ne kaip darbuotojas ar organizatorius. Veikiau, kaip pažįstamas ar draugas, tiesiog besilinksminantis kartu su Jumis.

Patikėkite vestuvių šventę mūsų komandai, o mes Jums suteiksime šias paslaugas:
* sudarysime ir įgyvendinsime vakaro programą;
* koordinuosime vakarinės šventės dalį;
* suteiksime profesionalių DJ paslaugas;
* šventei parūpinsime profesionalią garso ir šviesos aparatūra.

Jeigu tik pradėjote planuojate savo šventę, padėsiu suorganizuoti visą renginį nuo A iki Z!

Daugiau apie tai, kaip galiu prisidėti prie tobulos Jūsų vestuvių šventės: http://www.jusurenginiai.lt/

Komplektuojami įvairūs variantai, pagal datą ir komplekto sudėtį gali prasidėti nuo 850 eur.

Kreipkitės, ir padėsiu išpildyti Jums visas svajones ir lūkesčius :)Teikiamos paslaugos

Šokių pamokėlės pravedimas šventės metu
Atvykstame į šventę ir visus svečius pamokome smagių judesių, darome tris išėjimus po 20 min, kad svečiai spėtų pailsėti.
nuo 200 EUR už paketą Teirautis
Vestuvių šventės vedimas su DJ ir aparatūra
Esame lankstūs ir galime kalbėti, derintis programos atžvilgiu, kadangi dėliojame ją pagal individualius kliento poreikius.
nuo 1100 EUR už paketą Teirautis

Reklama

Kontaktai

9 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Taikoma nuolaida VII-III 10 %

Darbo laikas

24/7

Adresas

Europos pr.


Siųsti užklausą