Your browser does not support JavaScript!

Seva The Gentleman - Tailoring.lt - Elitinis vyriškos aprangos salonas Vilniuje

Dalintis
Persiųsti


Aukščiausios klasės kostiumų, marškinių, vyriškų batų ir aksesuarų salonas Seva The Gentleman atsidarė 2015 metais. Nuo to laiko, čia buvo aprengtas ir apautas ne vienas laimingas Lietuvos jaunikis.

Įvertindamas mus ir mūsų darbą, vienas garsiausių pasaulyje kostiumų ir audinių gamintojas Scabal išrinko mus būti vieninteliu Lietuvoje oficialiu Scabal siuvimo partneriu (tailoring partner). Scabal kostiumus jau daugybę dešimtmečių renkasi pasaulio galingieji, Holivudo žvaigždės, vyriško stiliaus žinovai.

Konsultuojame, bei siūlome šias paslaugas: Individualus vestuvinio kostiumo siuvimas, smokingo siuvimas, švarko siuvimas, marškinių siuvimas.

Didžiuojamės, atstovaudami kultinį Didžiosios Britanijos rankų darbo batų gamintoją Loake, kuriam D. Britanijos Karalienė suteikė Karališkąjį įvertinimą. Loake vyrams batus siuva jau daugiau nei 140 metų. Patirtis, dėmesys detalėms, aukščiausio lygio meistrystė ir mokėjimas suderinti dabartį su klasika yra Loake kompanijos stiprybės.

Jūsų pėdai tinkamiausius Goodyear Welt būdu siuvamus Loake batus išsirinkti padės profesionalūs Seva The Gentleman konsultantai, kurie, puikiai išmanydami protokolą, taip pat patars, kokio stiliaus batai labiausiai tiks prie Jūsų kostiumo ar kitos aprangos.

Mūsų salone taip pat rasite aukščiausios kokybės garsių gamintojų aksesuarus (kaklaraiščiai, sąsagos, diržai, skėčiai).

Daugiau informacijos: www.tailoring.lt
El. parduotuve: www.sevathegentleman.ltKontaktai

10 metai(ų) patirtis

Miestas Vilnius

Kaina 999 EUR

Darbo laikas

I- 10:00–18:30 val.

II- 10:00–18:30 val.

III- 10:00–18:30 val.

IV- 10:00–18:30 val.

V- 10:00–18:30 val.

VI- 11:00–15:00 val.

Adresas

Pamėnkalnio g. 22, Vilnius


Siųsti užklausą