Your browser does not support JavaScript!

Sodyba "Smiltelė" - pobūviai, nakvynė, pirtis
Gražiausias savo gyvenimo šventes kviečiame atšvęsti be rūpesčių sodyboje "Smiltelė 1". Turime ilgametę patirtį todėl profesionalumas garantuotas. Jaukiai ir gražiai įrengtose pokylių salėse sutilps iki 60 svečių. Yra lauko terasa ir erdvi lauko pavėsinė, apie sodybą didelė teritorija, daug žalumos, gėlynai, paukščių čiulbesys ir visiškas privatumas. Ramiam svečių miegui atskiras namas per tris aukštus, tvarkingi erdvūs kambariai, jaunavedžių apartamentai. Jums pageidaujant antrai šventės dienai iškūrensim pirtelę su baseinu. Turime nuostabias virėjas, labai skanus ir visada tik šviežias maistas, meniu derinamas pagal Jūsų norus. Galime papuošti Jūsų šventę nuo A iki Z gyvomis gėlėmis, heliniais balionais, deriname papuošimus prie šventės temos, Jūsų pasirinktos spalvinės gamos. Taip pat puošiame automobilius, bažnyčią, santuokos ceremonijos vietą ir t.t.
Mes įsikūrę Dauparų pakraštyje, ramioje vietoje iki Klaipėdos centro vos 10km., Gargždų - 4km. Geras privažiavimas, erdvus saugus kiemas automobiliams.

Planuojate nedidelę šventę iki 25 asmenų? Galime pasiūlyti naujai įrengtą pirties banketinę salę. Tai jauki, labai šviesi, moderni salė, kur puikiai atšvęsite savo gimtadienius, vestuves, krikštynas ar tiesiog šauniai praleisite laiką su draugais ar kolegomis.

Dėl sodybos apžiūrėjimo ir visos informacijos kreiptis tel. 8-677-66708. Taip pat laukiame Jūsų laiškų sodybasmiltele@gmail.com
Bendraukime Facebooke: http://www.facebook.com/sodyba.smiltele
www.sodybasmiltele.lt
video https://www.youtube.com/watch?v=w3GMcBs1zwY


Adresas

Statybininkų g.3, Dauparai

Darbo laikas

Sodyba dirba visus metus

Kontaktai

Telefono nr.: 867766708

Telefono nr.: 868810513


20 metai(ų) patirtis

Miestas Klaipėda

Kaina 60 EUR


Siųsti užklausą


Unikalių lankytojų statistika

Šiandien Vakar Šį mėnesį Praeitą mėnesį
3 11 79 80