Your browser does not support JavaScript!

"Šok su manimi" projekto trenerių ir šokėjų pora!!!

Dalintis
Persiųsti


Kaip ir vestuvių diena, taip ir vestuvinis Šokis privalo būti nepakartojami! Tai galite patikėti į Mūsų rankas.....Jie Mumis pasitikėjo... Mūsų klientai kalba už Mus...

“Tariame nuoširdų ačiū šokių mokytojams Augustei ir Justui, kurie padėjo įgyvendinti mūsų vestuvinio šokio viziją, kurie yra ne tik mokytojai ir tikri profesionalai, bet ir draugai, patarėjai bei tie žmonės, kurie net suklupus neleidžia nusiminti, o drąsina ir įkvepia siekti tobulumo! Ačiū už palaikymą ir dėkojame prisidėjus prie mūsų gražiausios gyvenimo šventės! Sėkmės darbuose ir toliau būkite tokie nuostabūs, nuoširdūs ir linksmi! ”
Su pagarba, Akvilė ir Juozas.
***
Dėkojame Justui ir Augustei, kad pasirengimas ir vestuvinio šokio išpildymas mums buvo ne varginantis darbas, o pramoga, malonumas prisodrintas draugiško bendravimo, rūpesčio ir profesionalumo. Vienareikšmiškai jus rekomenduojame kitoms poroms ir linkime kūrybinės sėkmės ir įkvėpimo !"
Audrius ir Gintarė

Daugiau atsiliepimų....... https://www.facebook.com/sokiaivisiems/?fref=ts

Leiskite net dviems profesionalams paruošti Jus tai vienintelei dienai. Tai gali būti ne tik visų pamėgtas Valsas, tai gali būti romantiškoji Rumba ar aistringasis Tango. Paversime Jūsų šokių pamokas malonia pramoga.

Pamokos kaina priklauso nuo Jūsų pageidavimų.
Paketai:
Nr.1. Lengvas, nesudėtingas ir paprastas šokis. 3 pamokos
- 115 eur.
Nr.2. Įdomus, turintis temą, įžangą, dėstymą ir kulminaciją. Šokio daina miksuojama norint įterpti lėtą, romantišką ir greitesnę bei linksmesnę dalis. 6 pamokos -170 eur.
Nr.3. Pavienės pamokos pagal Jūsų pageidavimus, viena valanda - 25 eur.
Kainos ir Kokybės santykis!!!
Trenerių pora Justas Ir Augustė.
Tel.: +370 691 51990


Reklama

Kontaktai

15 metai(ų) patirtis

Miestas Vilnius

Kaina 20 EUR

Adresas

Verkių g. 28 Vilnius Outlet prkas


Siųsti užklausą