Your browser does not support JavaScript!

STILIZUOTI DESERTŲ STALAI

Dalintis
Persiųsti


SALDI VERSALIO RŪMŲ ROMANTIKA – JŪSŲ ŠVENTINIAM STALUI

Klaipėdoje įsikūręs desertų butikas „Vanilės namai“ siūlo platų šventinių prancūziškų desertų asortimentą, sukurtą profesionalių konditerių rankomis:


- VALGOMAS MENAS: lengvos tekstūros ir išskirtinio skonio klasikiniai prancūziški tortai sukurti remiantis originaliais receptais, siekiančiais karaliaus Liudviko XVI laikus ir pagardinti šiuolaikinio Paryžiaus konditerinėmis improvizacijomis.

- LE GOURMET LORRAIN: naminiai vestuvių pyragai, įkvėpti klasikinių receptų iš Lotaringijos. Mėgstantys rafinuotą paprastumą ir išgrynintą skonį, renkasi klasikinius obuolių, mėlynių ir vyšnių pyragus. Valgomo meno gerbėjai – „turtingesnius“ vidumi šokolado, laimų pyragus su grietinėlės musu arba maskarpone.

- PARFAIT - mini desertai taurelėse, arba šaukštelis malonumo, tirpstančio burnoje: šie įvairaus skonio desertai kuriami pagal jūsų pageidavimus: su šviežiomis uogomis, biskvitiniai – su kremu, šokolado putėsių – su braškėmis, „Chantilly“ kremo - su gervuogėmis arba mangais. Ypatingais komplimentais svečiai jus apibers, paragavę kąsnelių „Mille feuilleir įvairių skonių panakotos.

- KARDINOLO RIŠELJĖ MĖGSTAMIAUSI: „Pastry“ – mažyčiai eklerai , verčiantys iš malonumo stipriai užsimerkti, pajautus burnoje nepakartojamai švelnų įvairių skonių įdarą. O į delną telpantys morengų pyragėliai „Pavlova“ su šviežiomis uogomis ar „Cannele“ bokšteliai nepaliks abejingų.

- PRANCŪZŲ VIENUOLIŲ GARDĖSIAI: „Macaron“ – spalvingi, „nuodėmingo“ skonio verti klasikiniai prancūziški sausainėliai, subtiliai papildantys vaivorykštės spalvomis bet kurį vestuvių saldųjį stalą.

- KARALIŠKA PALAIMA- rankų darbo desertai: prancūziški triufeliai skirti tikrojo šokolado gurmanams, lengvus debesėlius primenantys zefyrai, nuga su pistacijomis ir spanguolėmis, spalvoti morengai suteiks jūsų šventiniam saldžiajam stalui dangiško lengvumo ir rojaus palaimos.

- „DE FRANCE NATURE“: naminiai ledai – šventinę vėsą dovanojantys laimų, vyšnių, aviečių, šalavijų abrikosų, karamelės ir kiti galimi netikėti skoniai pagal Jūsų pageidavimus.

Užsakymai priimami el. paštu: info@vanilesnamai.lt arba tel. 8 612 020 10.


Reklama

Kontaktai

2 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 3 EUR

Adresas

Manto g. 3,Klaipėda

Telefono nr.: +37064704466


Siųsti užklausą