Your browser does not support JavaScript!

Subtili vestuvių fotografija Jums ir apie Jus!
Pasiūlymas Jūsų vestuvių šventės fotografavimui arba kaip viskas vyksta:

Pirmiausia - susipažinimas, Jūsų istorija ir šventės vizija. Drauge ruošiamės šventei, pergyvename, planuojame laiką, ieškome vietų, rekvizitų ir pasiruošę ramiai laukiame šventės!
Pasiruošimo fotografavimas: jaudulys ir susikaupimas, aplinkos detalės, suknelės nėrinukai, paskutiniai makiažo potėpiai ir rūpestingos mamos akys - visa tai ryte prabėga žaibiškai, tačiau išlieka prisiminimui.
Ceremonija: jausminga ir nuoširdi, apsupta artimiausių žmonių, ypatingos auros. Fiksuojamos ceremonijos detalės, jaunųjų emocijos, susirinkusiųjų susikaupimas, dekoracijos bei džiaugsmingas vyro ir žmonos žengimas iš bažnyčios.
Fotosesija: lengva ir nerūpestinga poros fotosesija yra ypač individuali ir jai būtina pasiruošti. Ieškome idėjų iš poros gyvenimo bei semiamės spalvų iš charakterių. Fotosesija gali būti ir labai romantiška bei svajinga, ir pašėlusi ar spontaniška. Visa tai sukuriame drauge, natūraliai, atsipalaidavę.
Vakarinė dalis: griausmingas poros sutikimas, šilti sveikinimai ir linksmoji vakaro dalis - visa tai fiksuojama atsiminimui pagal jūsų pageidavimus.
Praėjus 2-3 mėnesiams po šventės, šilumą ir jaukumą primins individualus rankų darbo dėkliukas su įrėminta nuotrauka bei USB raktu, kuriame bus 200-300 vnt. kruopščiai retušuotų ir paruoštų nuotraukų.

O jei neramu laukti šventės dienos kai atsidursite prieš objektyvą, pasiruoškite tam Love story 1 val. fotosesijoje, kurios nuotraukas galėsite panaudoti savo šventės dekoracijoms ar kvietimams.

Kūrybinga ir energija trykštanti fotografė padės Jums sukurti nuoširdžią ir jaukią šventę ir išsaugoti mieliausius prisiminimus! Subtiliai užfiksuotos svarbiausios gyvenimo akimirkos, brangiausi žmonės ir visos smulkmenos aplink, nuotraukų pavidalu Jus džiugins ilgą laiką.

Darbo laikas

24/7

Kontaktai

Telefono nr.: 862218414


7 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 500 EUR

Taikoma nuolaida VII-III 10 %


Siųsti užklausą


Unikalių lankytojų statistika

Šiandien Vakar Šį mėnesį Praeitą mėnesį
1 10 47 79