Your browser does not support JavaScript!

Šukuosenų ir makiažo ekspertai jau 19 metų.

Dalintis
Persiųsti


Mielos nuotakos, mes pasirūpinsime Jūsų grožiu profesionaliai ir su MEILE... Vestuvinę šukuoseną Jums sukurs viena geriausių Lietuvoje vestuvinių šukuosenų meistrių Lina Tamošiūnienė ir visažistė Nora Vanagaitytė - Kiela. Abi šios specialistės turi didelę patirtį ir daugybę apdovanojimų konkursuose.
Todėl būkite tikra, kad VESTUVIŲ DIENĄ sukursime Jums stilingą, geriausiai Jums tinkančią, vestuvinę šukuoseną ir vestuvinį makiažą pagal naujausias 2019 m. vestuvinių šukuosenų ir vestuvinio makiažo tendencijas. Salone atliekamos įvairiausių stilių vestuvinės šukuosenos trumpiems ar ilgiems plaukams NUOTAKAI ir JAUNAJAM, bei kitiems šventės dalyviams – pamergėms, šeimos nariams.
Planuojantiems vestuves GATINEAU grožio salone siūlome :
- Plaukų, veido ir nagų priežiūros procedūras prieš vestuves.
- Bandomąją vestuvinę šukuoseną ir bandomąjį vestuvinį makiažą.
Laikas vestuvinei šukuosenai ir makiažui derinamas pagal poreikį, galime atvykti į namus ar viešbutį. Būtina išankstinė registracija.

Mus rasite:
Totorių g. 19, Vilnius
Tel. +370 5 261 8364, mob. +370 675 44448
El. paštas: salonas@gmail.com
www.groziopaslaugos.lt


Teikiamos paslaugos

Bandomasis vestuvinis makiažas
Bandomojo makiažo metu aptarsime Jūsų pageidavimus, parinksime būtent Jums tinkantį makiažo stilių, atsižvelgiant į veido bruožus, šukuoseną, suknelę.
nuo 35 EUR už vnt. Teirautis
Bandomoji vestuvinė šukuosena
Bandomosios vestuvinės šukuosenos kaina 30 - 40 eur. priklausomai nuo kirpėjo kvalifikacijos, plaukų ilgio ir šukuosenos sudėtingumo.
nuo 30 EUR už vnt. Teirautis
Ilgalaikis blakstienų priauginimas
Blakstienų priauginimas atliekamas tik su aukščiausios kokybės natūralaus šilko ir audinės kailio blakstienomis, kurios gali būti įvairaus ilgio ir tankio
nuo 40 EUR už vnt. Teirautis
Kosmetologo paslaugos
Profesionali kosmetologė atlieka veido procedūras: veido valymą, deimantinę dermabraziją, mezoterapijos procedūras, depiliaciją, permanentinį makiažą ir kt.
nuo 35 EUR už vnt. Teirautis
Plaukų kirpimas ir dažymas
Plaukų kirpimo ir dažymo kaina nuo 45 - 85 eur. priklausomai nuo kirpėjo kvalifikacijos, plaukų apimties, sunaudojamų dažų kiekio, dažymo stiliaus.
nuo 45 EUR už vnt. Teirautis
Plaukų priauginimas
Plaukų priauginimas sruogomis ir juostelėmis kokybiškais europietiškais plaukais - Euro Socap ir Goodhair. Kaina skaičiuojama individualiai.
nuo 100 EUR už vnt. Teirautis
Plaukų priauginimas
Plaukų priauginimas sruogomis ir juostelėmis kokybiškais europietiškais plaukais - Euro Socap ir Goodhair. Kaina skaičiuojama individualiai.
nuo 120 EUR už vnt. Teirautis
Vestuvinė šukuosena
Vestuvinės šukuosenos kaina 45 -75 eur. priklausomai nuo kirpėjo kvalifikacijos, plaukų ilgio ir šukuosenos sudėtingumo. Atvykstant į namus kaina sutartinė.
nuo 45 EUR už vnt. Teirautis
Vestuvinis makiažas
Vestuvinį makiažą atlieka profesionali visažistė, kuri makiažo paslapčių mokėsi Napoleon Perdis Makeup Academy Los Angeles. Atvykstant į namus kaina sutartinė.
nuo 50 EUR už vnt. Teirautis
Vestuvinis manikiūras
Nagų lakavimas Shellac geliu "prancūziškai"
nuo 31 EUR už vnt. Teirautis
Vestuvinis pedikiūras
Nagų lakavimas Shellac geliu "prancūziškai"
nuo 46 EUR už vnt. Teirautis


Siųsti užklausą