Your browser does not support JavaScript!

TaDiena.lt - stilinga ir šilta vestuvinė fotografija

Dalintis
Persiųsti


Jūsų šventės diena yra TA DIENA, kurią Jūs kruopščiai planuojate ir jos labai laukiate. Tai ypatinga diena, nes ji bus pilna emocijų ir laimės akimirkų, kurių prisiminimais norėsite džiaugtis visą gyvenimą. Mes vertiname Jūsų pastangas planuojant ir organizuojant šventę ir suprantame, kaip Jums yra svarbu gauti gražias nuotraukas, kuriose bus įamžintos gražiausios TOS DIENOS akimirkos.

Metams prabėgus, profesionaliai padarytos nuotraukos primins Jums visas šventės detales – jausmus, išgyventus prie altoriaus, bučinio šilumą, tėvų džiaugsmo ašaras ir jaunųjų šokį. Mes džiaugiamės būdami poros laimingiausios gyvenimo dienos dalimi. Ir tai mus įkvepia ir skatina judėti pirmyn!

Mes fotografuojame dviese, esame pora.
Tai leidžia mums vienu metu fotografuoti skirtingose vietose vykstančius įvykius ir nieko nepraleisti. Savo darbą visada atliekame atsakingai ir sąžiningai.

Mes fotografuojame ir reportažiniu, ir pozuotu stiliumi. Detales sutariame su jaunaisiais iš anksto, patariame jiems ir prisitaikome prie jų pageidavimų. Visada stengiamės, kad fotografavimo procesas keltų tik malonius įspūdžius.


Teikiamos paslaugos

Vestuvių fotografavimas 12 val.
Fotografuoja du fotografai, 12 val. Ne mažiau 400 retušuotų nuotraukų. Internetinė galerija nuotraukų demonstavimui.
nuo 800 EUR už paketą Teirautis
Vestuvių fotografavimas 4 val.
Fotografuoja du fotografai, 4 val. Ne mažiau 150 retušuotų nuotraukų.
nuo 300 EUR už paketą Teirautis
Vestuvių fotografavimas 8 val.
Fotografuoja du fotografai, 8 val. Ne mažiau 300 retušuotų nuotraukų.
nuo 500 EUR už paketą Teirautis


Siųsti užklausą