Your browser does not support JavaScript!

"Trys Karaliai" renginių vedėjas Remigijus Žiogas

Dalintis
Persiųsti


Renginių vedėju dirba jau 13 metų. Aktoriniai sugebėjimai išugdyti vaidinant Klaipedos Žvejų rūmų jaunimo teatre: „Be durų“, dalyvaujant įvairiose TV laidose, konkursuose, seminaruose, bendravimo kursuose užsienyje.

Renginių vedėjas Remigijus Žiogas vesdamas renginius puikiai įvertina situacijas ir išradingai improvizuoja „laiku ir vietoje“. Žiogas dirba ne viename amplua, per šešerius darbo metus sukaupta daugiau kaip 30 personažų, kurie garantuoja vakaro sėkmę ir lengvai leidžia keisti scenarijaus eigą. Tai padeda išsisukti iš įvairių situacijų, kurti jaukią ir atpalaiduojančią atmosferą, kuri abejingų nepalieka renginio metu.
Renginius veda lietuvių ir rusų kalbomis.

------------------------------------------
ATSILIEPIMAI:

Lina
Dėkojame ŽIOGUI ir jo šauniajai komandai už puikią šventę. Nesitikėjome, kad renginių vedėjai gali tiek daug:) dėka šių vyrukų viskas ėjo kaip per sviestą nuo pat pirmo žingsnio į bažnyčios kiemelį iki paryčių. Profesionalumas, humoro jausmas, situacijų valdymas, organizuotumas, nuoširdumas užbūrė visus svečius:) atrodė, kad Remigijus ir jo linksmuoliai pagalbininkai yra seni mūsų bičiuliai.
Nei sekundei nesusimąstėme, kad galėjome pasirinkti kitą komandą! rekomendacijos iš mūsų šeimos - nedvejokite nei dėl kainos, nei dėl programos - ŠIAIS KARALIAIS GALITE PASITIKĖTI 100 PROCENTŲ!

-----------------------------------------

Simona ir Laurynas Senkai
Nuo mūsų vestuvių dienos praėjo daugiau nei 3 mėnesiai, tačiau nė kiek neišbleso įspudžiai, patirti 2014 m. gegužės 24 dieną ir už nerealų šventės vedimą bei vakaro organizavimą norime padėkoti profesionaliai Žiogo komandai bei pačiam pačiausiam vedėjui Žiogui! Nuo pat tos minutės, kai pasirinkome Žiogą, su vyru žinojome, kad šventės vakare mūsų lauks staigmenos ir geros nuotaikos užtaisas, bet kad toooks pavykęs vakaras bus, net negalejome numanyti :) Lūkeščiai buvo pranokti kelis šimtus kartų ir būtent Žiogo ir jo komandos dėka mūsų didžiosios dienos vakaras pavirto pačia nuostabiausia, nuotaikingiausia, pašėlusia, tiesiog - svajonių šventė ;) Svečiai taip pat buvo be galo nustebinti energingu, subtiliu, kurybišku vedimu, visi dėkojo už originalų vakarą bei linksmus žaidimus. Neabejojame, kad ši komanda išjudins bet kokio amžiaus svečius bet kokioje šventėje.
Tad dar kartą didžiulis AČIŪ Žiogui! Tau ir tavo komandai geriausios rekomendacijos ;)

-----------------------------------------

Rasa ir Almantas Gedminai
Norime nusiųsti kuo nuoširdžiausią padėką Žiogui ir jo komandai už puikią vestuvių šventę - pripažįstame - pranokote visus mūsų lūkesčius, Jūs nuostabūs! Dalyvavome daugelyje vestuvių, tačiau visiems besirenkantiems vestuvių vedėją siūlome neabejoti ir rinktis Žiogą! :)

-----------------------------------------

Birutė Kaktytė-Varkalienė
Praėjo šventė 2014.06.27, o prisiminimai liko neišdildomi ;) Jūsų dėka ši šventė buvo nuostabi, ji pralėkė, kaip sapnas - gražus, nepaprastas, pasakiškas. Visi svečiai dar ilgai dėkojo, juokėsi, šmaikštavo, džiaugėsi... kalbėjo :) Jie nerealūs, taip moka išjudinti liaudį, subtilus humoras, punktualumas, atsižvelgiantis į visų norus, o svarbiausia neverčiantis kilnoti stikliuką, kaip įprasta vestuvėse. KULTŪRINGA IR ESTETIŠKA SU TRUPUČIU PRIESKONIU. Ilgai su vyru prisiminsim savo šventę, nes dėka jūsų ji buvo tokia, kokios ir norėjom :)))) ačiū Žiogui ir jo komandai. Žiogas jėga su komanda visada šalia :)

-----------------------------------------

Vitalija Mockienė
Žiogas ir jo komanda mums davė daugiau nei mes tikėjomės. Visa vestuvių dienos eiga ir šventinis vakaras buvo sustyguotas ir išpildytas nuo iki... Buvo labai daug juoko ir nuostabos "kiek gali ši komanda". Visų šventėje dalyvavusių svečių atsiliepimai patys geriausi.
Didelis AČIŪ JUMS!!!13 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 1500 EUR

Adresas

Naujojo Sodo g. 1-232, Klaipėda, 92118

Telefono nr.: +37060974445


Siųsti užklausą