Your browser does not support JavaScript!

,,TrysKaraliai'' renginių vedėjas Laurynas Šimkus

Dalintis
Persiųsti


Labas, draugai! Sveikinuosi su Jumis norėdamas šiek tiek papasakoti apie save. Esu Laurynas Šimkus, vedantis renginius jau daugiau nei 6 metus. Vestuvės, jubiliejai, gimtadieniai, šimtadieniai, įmonių vakarėliai, sąskrydžiai - tai šventės dažniausiai atsirandančios mano darbo kalendoriuje.

Didžiausia motyvacija man, kaip vedėjui, tai žmonių emocijos, kurios lieka po šventės vedimo. Kiekvieną kartą į šventę važiuoju lyg į pirma savo renginį, ir iš sukauptos patirties jį paverčiu pačiu geriausiu ir įsimintiniausiu!

Tai tik nedidelis prisistatymas tad nevertėtų ilgai laukti, o tiesiog susitikti ir užduoti visus rūpimus klausimus!
Savo gyvenimo šventę švęskite šiandien!


Linkėjimai!

Dovilė Algirdas
Ačiū Laurynui ir jo komandai už rūpestį ir pastangas pasiruošimo, bei šventės metu. Už gerą nuotaiką ir puikų koordinavimą ! Visiškai nesigailim pasirinkę Jus !
Ačiū ir iki kitų kartų !
Jaunieji 2018.06.01


Rasa Sevostjanova
Praėjusį savaitgalį šventėme savo vestuves. Norime širdingai padėkoti vedėjui Laurynui ir jo komandai, kad mūsų šventę padarė nepakartojamą! Nebuvo nei vieno dalyko, kurį norėtume pakeisti. Malonus bendravimas, nuostabus vakaro pravedimas, dėmesys visiems svečiams.. Geriau, turbūt, ir negalėjo būti :) Ačiū dar kartą Laurynui ir jo komandai, kad galime ištarti svajonių frazę "nieko nekeisčiau" :) Didžiausi linkėjimai, mūsų rekomendacijos ir sėkmės kituose renginiuose!Akvile Skapaite
Musu svente vede Laurynas Simkus!Jis tikrai pranoko musu lukescius!Tikras savo skrities specialistasReklama

Kontaktai

7 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 1200 EUR

Darbo laikas

24/7

Telefono nr.: +3706 02 90353


Siųsti užklausą