Your browser does not support JavaScript!

TWO DROPS photography

Dalintis
Persiųsti


Sveiki,
ieškote vestuvių fotografo:) ? Mes esame TWO DROPS photography dirbantys su debesiu ryžto ir gerų emocijų. Mes stengiamės , kad viskas vyktų kuo natūraliau ir prieš mūsų objektyvus jaustumėtės patogiai.
Į paslaugas įeina :
1. Konsultacijos rūpimais klausimais
2. Šventės akimirkų fiksavimas sutartu laiku . Rekomenduojame pradėti nuo pasiruošimo , nes tuo metu erdvė prisipildo natūralumo ir gražaus jaudulio, o pabaiga galėtų būti kai svečiai susėda prie stalų. Dažniausiai viską spėjame įamžinti per 9 val.
3. Jūs gaunate nuo 200-300 sutvarkytų fotografijų, kurios puikiai perteiks šventės istoriją.
4. Pagal galimybes (tinkamas laikas, oro sąlygos ir tinkama šviesa) naudojame droną su kuriuo fotografuojame iš paukščio skrydžio.
5. Visas fotografijas pateikiame USB laikmenoje per 3 mėn, įpakuojame į mielą medinę dėžutę ir perrišame bantuku ... :) Dėžutėje rasite ir 30vnt. 10x15 spausdintų fotografijų.
6. Fotoalbumus ir fotoknygas ruošiame pagal atskirą susitarimą, kaina priklauso nuo pasirinktų medžiagų bei formato. Turime įvairių pavyzdžių , todėl išsirinkti nebus sunku.

Rekomenduojame šventę įamžinti bent kažkiek užkabinant pasiruošimo dalį ir užfiksuoti visą dienos istoriją iki vakarinės dalies , toks fotografavimo paketas kainuoja 850 eur. Visus mūsų pasiūlymų aprašymus su kainomis rasite mūsų svetainėje. http://www.twodropsphoto.com/pasiulymai

su geriausiais linkėjimais!

Pagarbiai
Gediminas
868212316

mūsų tinklapis :
https://www.facebook.com/twodropsphoto/
www.twodropsphoto.com
Siųsti užklausą