Your browser does not support JavaScript!

TWO DROPS photography

Dalintis
Persiųsti


Sveiki,
ieškote vestuvių fotografo:) ? Mes esame TWO DROPS photography dirbantys su debesiu ryžto ir gerų emocijų. Mes stengiamės , kad viskas vyktų kuo natūraliau ir prieš mūsų objektyvus jaustumėtės patogiai.
Į paslaugas įeina :
1. Konsultacijos rūpimais klausimais
2. Prieš vestuvinė fotosesija , kai bus galima susipažinti, pabendrauti ir gerai praleisti laiką. Taip pat puiki proga būsimoms nuotakoms atlikti bandomąjį makiažą ir šukuoseną. Galutiniame rezultate gausite 25 sutvarkytas fotografijas – istoriją apie fainai praleistą laiką.
3. Šventės akimirkų fiksavimas sutartu laiku . Rekomenduojame pradėti nuo pasiruošimo , nes tuo metu erdvė prisipildo natūralumo ir gražaus jaudulio, o pabaiga galėtų būti kai svečiai susėda prie stalų (tinka planas „Optimalus“).
4. Jūs gaunate nuo 200-300 sutvarkytų fotografijų (Planas Optimalus), kurios puikiai perteiks šventės istoriją.
5. Fotofilmas iš geriausių kadrų su muzika (Slide show)
6. Pagal galimybes (tinkamas laikas, oro sąlygos ir tinkama šviesa) naudojame droną su kuriuo fotografuojame iš paukščio skrydžio.
7. Visas fotografijas pateikiame USB laikmenoje per 3 mėn, įpakuojame į mielą medinę dėžutę ir perrišame bantuku ... :) Dėžutėje rasite ir 30vnt. 10x15 spausdintų fotografijų.
8. Fotoalbumus ir fotoknygas ruošiame pagal atskirą susitarimą, kaina priklauso nuo pasirinktų medžiagų bei formato. Turime įvairių pavyzdžių , todėl išsirinkti nebus sunku.

Rekomenduojame šventę įamžinti bent kažkiek užkabinant pasiruošimo dalį ir užfiksuoti visą dienos istoriją iki vakarinės dalies , toks fotografavimo paketas kainuoja 750 eur. Visus mūsų pasiūlymų aprašymus su kainomis rasite mūsų svetainėje. http://www.twodropsphoto.com/pasiulymai

Vertiname klientų pasitikėjimą, todėl dažniausiai mes dirbame dviese. Taip saugiau, patogiau, o ir kadrų įvairovė kur kas platesnė. Be to mes turime daug įvairios įrangos, kuri neturi kojyčių, tačiau prisideda prie kadrų išskirtinumo ;)

su geriausiais linkėjimais!

Pagarbiai
Gediminas
868212316

mūsų tinklapis :
https://www.facebook.com/twodropsphoto/
www.twodropsphoto.com6 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 650 EUR

Taikoma nuolaida VII-III 30 %

Taikoma nuolaida IV-VI 20 %

Adresas

Lietuva ir užsienis


Siųsti užklausą