Your browser does not support JavaScript!

Vestuvių vedėja Monika

Dalintis
Persiųsti


Esu vestuvių vedėja LT/EN kalbomis.

Myliu vestuves ir ne tik jų vedimą, bet ir jų organizavimą, tad nestokoju laiko pasiruošimui, bendravimui su būsimais jaunavedžiais, patarimams. Visuomet ieškau NESTANDARTINIŲ būdų kaip padaryti šventę gražesne, jaukesne, pripildyta gražių akcentų gražiems prisiminimams. Juk visiems turbūt atsibodę tipinis susipažinimas "tai iš kur pažįstate jaunuosius?" ir kiti tradiciniai vestuvių žaidimai žaisti ne kartą ir ne du .....

Nesu iš tų vedėjų, kurie kalba tonu "HO HO HOOOO, pasitikime jaunuosius! ! !", laido ne visiems suprantamus "bajerius", verčia linguot už stalų, ar dar blogiau - po kiekvieno žaidimo pakelti taureles. Nedarau iš vestuvių kažkokio šou, nerėkauju "hey heyyy pakelkime rankutes!!!", nelakstau ir kitaip "neišsidirbinėju".
Mano organizuojami žaidimai ir veikla - originali, linksma, nestatanti žmonių į nepatogią padėtį (visi turbūt esame tokių matę), taip kad tikrai balionų pilvais, ar kitomis kūno vietomis, nesprogdinsim :)

Taigi, jeigu nenorite sukti galvos, kaip padaryti šventę įsimintina, jeigu ieškote profesionalumo, normalaus kalbėjimo tono (o ne to tipinio "vedėjiško"), originalių idėjų - siūlau susisiekti, ar susitikti neįpareigojančiam pokalbiui prie kavos :)

P.S. Dirbu kartu su profesionaliu DJ, kuris pasirūpina ne tik muzikos leidimu, bet ir visais garso bei šviesos efektais.Reklama

Kontaktai

5 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 1 EUR


Siųsti užklausą