Your browser does not support JavaScript!

Vieta vestuvėms, pokyliams, konferencijoms, poilsiui.

Dalintis
Persiųsti


Auksinio Elnio Dvaras - tai kaimo turizmo sodyba, įsikūrusi vaizdingoje istorinėje Žemaitijos vietovėje šalia Virvytės upės. Netoli sodybos yra tokios istorinės žemaičių vietos, kaip Šatrijos piliakalnis, Biržuvėnų dvaras, Biržuvėnų piliakalnis, šaltinis „Laumės Pėda“, Tado Blindos gimtinė ir priesaikos pušis.
Dvaro kompleksą sudaro: keletas pastatų su gyvenamaisiais 80 vietų apartamentais ir miegamaisiais, pokylių salė, 100 vietų konferencijų salė, 70 vietų pokylių salė, 30 vietų namas su pokylių sale, pastatas su lauko virtuve, pirtys, didelė teritorija sąskrydžiams, estrada. Dvaro teritorija išgrysta akmeniniais ir mediniais pasivaikščiojimų takais. Čia taip pat rasite elnių ir danielių aptvarus, apžvalgos bokštą, Įrengtos krepšinio ir tinklinio aikštelės, taip pat žaidimų aikštelė vaikams. Pramogų ratą dar praplės plaukiojimas baidarėmis, ekskursijos į istorines Žemaitijos vietoves, motociklo detalių skulptūrų parkas bei senovinių motociklų bei medžioklinių trofejų muziejai.
Sodyba „Auksinio Elnio Dvaras“ ideali vieta poilsiui, vestuvėms, pokyliams, konferencijoms, kaimo turizmui ir kitoms pramogoms.
Galimos muzikanto paslaugos bei muzikos aparatūros nuoma.
Maloniai kviečiame apsilankyti.


Reklama

Kontaktai

8 metai(ų) patirtis

Miestas Telšiai

Kaina 25 EUR

Taikoma nuolaida VII-III 5 %

Adresas

Rapalių kaimas, Luokės seniūnija, Telšių rajonas

Telefono nr.: +37068627120


Siųsti užklausą